OTRZYMAJ 3,50% CashCoins Elnino Parfum

Zakupy z rabatem w 5 krokach

Shoppen met korting

Użytkownicy LadyCashback.pl posiadają możliwość robienia zakupów z rabatami w ponad 540 bardziej lub mniej popularnych sklepach internetowych. Jedyne co należy zrobić, to zarejestrować się się bezpłatnie i rozpocząć robienie zakupów online przez LadyCashback.pl!

Jak mogę otrzymać rabat we współpracyjących sklepach internetowych?

 • 1

  Krok 1: Zarejestruj się

  Zarejestruj się bezpłatnie na LadyCashback.pl. Po automatycznym utworzeniu osobistego konta, otrzymasz natychmiast dostęp do wszystkich sklepów internetowych oraz najlepszych ofert promocyjnych!
  >Zarejestruj się od razu i otrzymaj 30 CashCoins bonusu powitalnego na Twoje konto!

 • 2

  Krok 2: Zaloguj się na konto

  Pamietaj, żeby zawsze zalogować się na LadyCashback.pl, zanim dokonasz zakupów w dołączonym sklepie internetowym. Tylko w ten sposób, możemy rejestrować Twoje zakupy oraz przyznane CashCoins.

 • 3

  Krok 3: Szukaj sklepu

  Szukaj oferty promocyjnej współpracującego sklepu internetowego. Naciśnij zielony przycisk, aby przejść do sklepu i natychmiast skorzystać z atrakcyjnych rabatów!

 • 4

  Krok 4: Dokonaj zakupu

  Kup produkt lub usługę w sklepie internetowym i dokonaj płatności. Zakup odbywa się na stronie internetowej dołączonego sklepu. LadyCashback.pl rejestruje automatycznie nazwę sklepu oraz całkowitą kwotę (żebyśmy mogli przeliczyć ile CashCoins powinniśmy Ci przyznać). Nie rejestrujemy jakie produkty lub usługi kupujesz.

 • 5

  Krok 5: Otrzymaj spowrotem pieniądze!

  Na Twoim koncie LadyCashback.pl zostają zarejestrowane zrobione przez Ciebie zakupy oraz zaoszczędzony rabat w postaci CahsCoins. Dzięki temu możesz zawsze zobaczyć ile CashCoins do tej pory zostąło uzbierane i poprosić o przelanie pieniędzy na Twoje konto bankowe!

Zalety LadyCashback.pl

Jeżeli się zarejestrujesz na LadyCashback.pl otrzymasz możliowość rabatu na miliony produktów i usług w ponad 540 współpracujących sklepach internetowych. Chcesz otrzymywać jeszcze więcej zniżek, korzystaj z kodów rabatowych oraz akcji promocyjnych. Ty robisz zakupy, my płacimy!
> Zarejestruj się i otrzymaj od nas bonus powitalny w wysokości 30 CashCoins!

Close
3,50% CashCoins
Tylko u nas: zniżka 15 zł przy zakupach od 299 zł!
Kod:Q7EIF
Side-Banner Lidl Newsletter
visit register click click