OTRZYMAJ 3,50% CashCoins Elnino Parfum Zalando Lounge

Disclaimer

Disclaimer - Zrzeczenie odpowiedzialności

Ladycashback.pl  (Holenderska Izba Handlowa: 58045317), dalej zwanym ladycashback, umożliwia dostęp do www.ladycashback.pl i zaprasza do korzystania z oferowanych usług. Ladycashback zastrzega sobie przy tym prawo do zmiany oraz usuwania w każdym momencie części zawartości strony bez obowiązku informowania o tym.

Ograniczona odpowiedzialność

Ladycashback dba o bieżące aktualizowanie i uzupełnianie strony www.ladycashback.pl. Pomimo dokładanych starań, możliwe jest, że treść jest niepełna i/lub nieprawidłowa. Zamieszczane na stronie www.ladycashback.pl materiały nie mogą być przedmiotem roszczeń. W/w materiały w każdym momencie mogą ulec zmianie na stronie, bez wcześniejszego poinfomowania przez ladycashback. W szczególności, jeżeli chodzi o kwoty cashback na www.ladycashback.pl, w których może zaistnieć błąd literowy (pisowni komputerowej) lub błąd oprogramowania. Za skutki tego typu błędów ladycashback nie ponosi odpowiedzialności. Ladycashback nie ponosi odpowiedzialności za poprawność oraz usługi  umieszczanych  na stronie www.ladycashback.pl linków partnerskich stron internetowych osób trzecich.

Prawa autorskie

Ladycashback zastrzega sobie prawa autorskie do materiałów zamieszczanych na stronie. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz robienie innego użytku z materiałów zamieszczonych na stronie jest zabronione i możliwe jedynie po uzyskaniu pisemnej zgody ladycashback, za wyjatkiem i tylko w zakresie przewidzianym w przepisach  prawa obowiazującego, o ile nie podano inaczej w szczególnych rozporządzeniach.

Apple nie jest wydawcą zamieszczanych na www.ladycashback.pl  konkursów.

Pozostałe

Powyższy disclaimer w każdym momencie może ulec zmianie.    

 

Close
3,50% CashCoins
Tylko u nas: zniżka 15 zł przy zakupach od 299 zł!
Kod:Q7EIF
OTRZYMAJ 4,00% CashCoins Buff Lidl  Newsletter
visit register click click