OTRZYMAJ DO 20,00 CashCoins Player.pl VOD Allegro

Szybka pomoc

Na 80% pytań dostaniesz odpowiedź od razu, jeśli odpowiesz na poniższe pytania. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami wypełniając formularz.

Nie znalazłeś swojego pytania? Wybierz kategorię, aby dostać odpowiedź.

10 najczęściej zadawanych pytań

 • W jaki sposób mogą być na bierząco informowany o nowych akcjach promocyjnych?
  Zarejestruj się na stronie LadyCashback.pl a my będziemy Cię na bierząco informować przesyłając newslettery lub e-maile o najnowszych sklepach internetowych, kodach rabatowych oraz ofertach promocyjnych. W ten sposób przegapisz żadnych promocji!
 • Czy muszę zawsze być zalogowanym na koncie LadyCashback.pl aby otrzymać CashCoins na zakupy?
  Tylko jeżeli jesteś zarejestrowany na LadyCashback.pl, możemy rejestrować dokonane zakupy w sklepach internetowych. Bez zalogowania się na stronie, rejestracja zakupów nie przebiegnie pomyślnie i nie będziemy mogli przyznać Ci CashCoins.
 • Kiedy mogę poprosić o wypłacenie CashCoins?
  Wniosek o wypłacenie CashCoins może zostać złożony, jeżeli kwota na Twoim koncieLadyCashback.pl, wyniesie 100 CashCoins lub więcej. W saldo wliczone zastają tylko kwoty zakupów, których statusy oznaczone są jako zatwierdzone. Jeżeli płatność jest możliwa, otrzymasz wiadomość na swoim koncie. Przy zestawieniu zakupów, znajduje się przycisk, poprzez który możesz szybko poprosić o wypłatę salda na konto bankowe. Nie jesteś zobowiązany wypłacać całego salda, jeżeli uzbierasz minimalną kwotę. Możesz trzymać uzbierane saldo na swoim koncie, aż uzbierasz wyższą kwotę, aby wszystko za jednym razem wypłacić. Jeżeli nie korzystasz z konta na LadyCashback.pl przez dłuższy okres czasu, dłużej niż rok, Twoje saldo zostanie automatycznie usunięte. Sytuacja usunięcia salda, ma również miejsce w przypadku nadużycia lub oszustwa.
 • W jaki sposób LadyCashback.pl wypłaca moje CashCoins?
  Uzbierane saldo w postaci CashCoins zostanie przelane na Twoje konto bankowe. Zrobienie płatności jest tylko możliwe, jeżeli LadyCashback.pl posiada wszystkie potrzebne do przelewu bankowego dane użytkownika. Zanim złożysz wniosek o wypłatę salda, skontroluj najpierw czy wszystkie dane osobowe oraz bankowe są poprawne.
 • Czym jest strona LadyCashback.pl?
  LadyCashback.pl oferuje cashback za zakupy online w formie CashCoins. Wchodząc na stronę LadyCashback.pl i dokonując zakupów we współpracujących sklepach internetowych, otrzymasz od LadyCashback.pl część wydanych pieniędzy tzw. cashback. Najpierw należy się zarejestrować na stronie LadyCashback.pl. Użytkowanie strony jest bezpłatne. Nie masz żadnych innych zobowiązań wynikających z członkostwa i nie płacisz więcej za zakupy, jeżeli kupujesz produkty lub usługi przez LadyCashback.pl. Możesz otrzymać jeszcze więcej zniżek, korzystając z kodów rabatowych oraz ofert promocyjnych. Przy współpracujących z LadyCashback.pl sklepach internetowych podana jest zawsze informacja o ewentualnych kodach rabatowych i akcjach promocyjnych. Możesz jeszcze więcej zarobić przez LadyCashback.pl zaproszając znajomych, aby oni również zarejestrowali się na LadyCashback.pl oraz przez wzięcie udziału w konkursach i ankietach.
 • W jaki sposób mogę zarobić więcej CashCoins przez LadyCashback.pl?
  Opócz robienia zakupów online z rabatami, można jeszcze więcej zarabiać z LadyCashback.pl! Zaproś znajomych do kupowania z CashCoins przez LadyCashback.pl, a my wynagrodzimy Cię za to. Albo wyraź swoją opinię poprzez wypełnienie ankiety. Możesz także brać udział w ciekawych konkursach. Biorąc udział w konkursie możesz wygrać nagrodę, a tym samym otrzymać od nas wynagrodzenie za udział w tym konkursie. Uwaga: dodatkowo zarobione CashCoins, poprzez zaproszenie znajomych, wypełnienie ankiety lub wzięcie udziału w konkursie, możesz otrzymać tylko jeżeli jesteś zalogowany na LadyCashback.pl.
 • Nie chcę dłużej otrzymywać CashMaili. Jak mogę z nich zrezygnować?
  Na Twoim koncie LadyCashback.pl możesz zaznaczyć jakie wiadomości e-mail chcesz otrzymywać. Jeżeli zrezygnujesz z CashMaili, zapisz swoje ustawienia.
 • Muszę się zarejestrować na LadyCashback.pl, aby otrzymywać zniżki na zakupy i zbierać CashCoins?
  Tak, aby korzystać z rabatów i zbierać CashCoins należy się zarejestrować na LadyCashback.pl. Rejestracja jest BEZPŁATNA a z użytkowania strony nie wynikają żadne dodatkowe zobowiązania. Bez rejestracji i stworzenia konta nie będziemy mogli dokonać rejestracji zakupu w danym sklepie internetowym oraz nie będziemy mogli przydzielić CashCoins. Nie jesteś jeszcze zarejestrowany? Naciśnij tutaj aby natychmiast założyć konto na LadyCashback.pl. Aby móc skorzystać z kodów rabatowych, rejestracja na LadyCashback.pl nie jest wymagana.
 • Ilu znajomych mogę zaprosić na LadyCashback.pl?
  Możesz zaprosić tylu znajomych, ilu zechcesz. Nie ma ograniczeń w związku z wysyłaniem zaproszeń.
 • Ile kosztuje rejestracja na LadyCashback.pl?
  Rejestracja na LadyCashback.pl jest BEZPŁATNA. Nie ma żadnych innych zobowiązań zwiazanych z rejestracją, a po założeniu konta na LadyCashback.pl możesz od razu korzystać z rabatów na zakupy online i zarabiać CashCoins.

Nie ma mojego pytania na liście

Skontaktuj się z nami

Close
3,25% CashCoins
Tylko u nas 20% rabatu przy zakupach od 299 zł!
Kod:cashbackrabat0320
OTRZYMAJ DO 20,00 CashCoins Player.pl VOD MediaMarkt
visit register click click