OTRZYMAJ 2,50% CashCoins Travelist Elnino Parfum

O nas

Over Cashbackkorting.nl en Orangebuddies

O LadyCashback.pl

LadyCashback.pl jest portalem cashback, który oferuje Ci rabaty na Twoje zakupy w internecie i umożliwia zbieranie CashCoins na wiele sposobów. LadyCashback.pl jest własnością firmy OrangeBuddies Media.

Jak działa LadyCashback.pl?

Jak działa LadyCashback.pl? Z LadyCashback.pl dostajesz dodatkową zniżkę na zakupy online. Współpracując z ponad 3 000 sklepów internetowych, LadyCashback.pl oferuje zniżki na miliony produktów, m.in. ubrania, buty, podróże, akcesoria i elektronika. Jednak jest więcej sposobów na zbieranie CashCoins na naszej stronie oraz w aplikacji LadyCashback.pl – możesz czytać e-maile, zapraszać znajomych, brać udział w grach i dzielić się promocjami. Rejestracja w LadyCashback.pl jest bezpłatna i bez zobowiązań.

a LadyCashback.pl staramy się zaoferować Ci najlepsze korzyści i zyski z Twoich internetowych zakupów. Po rejestracji czekają na Ciebie następujące korzyści:

  • cashback na Twoje zakupy
  • dodatkowe zniżki na miliony produktów dzięki kodom rabatowym i specjalnym promocjom
  • CashCoins dla dodatkowej gotówki
  • dodatkowe bonusy za zaproszenie znajomych

Bycie częścią OrangeBuddies Media

LadyCashback.pl jest jedną z wielu stron OrangeBuddies Media, międzynarodowej firmy zajmującej się marketingiem online. Firma powstała w 2009 roku i od samego początku prężnie się rozwija. Obecnie spółka posiada ponad 100 stron typu cashback w Europie. OrangeBuddies Media specjalizuje się w stronach typu cashback oraz programach lojalnościowych. Celem firmy jest dostarczenie najlepszych rozwiązań zarówno dla reklamodawców oraz konsumentów.

 

OTRZYMAJ 2,00 CashCoins Lidl CPL Newsletter Zalando Lounge
visit register click click