Allegro.pl Allegro.pl

O nas

Over Cashbackkorting.nl en Orangebuddies

LadyCashback.pl jest portalem cashback, który oferuje Ci rabaty na Twoje zakupy w internecie i umożliwia zbieranie CashCoins na wiele sposobów. LadyCashback.pl jest własnością firmy OrangeBuddies Media.

Jak działa LadyCashback.pl?

Z LadyCashback.pl dostajesz dodatkową zniżkę na zakupy online. Współpracując z ponad 1 000 sklepów internetowych, LadyCashback.pl oferuje zniżki na miliony produktów, m.in. ubrania, buty, podróże, akcesoria i elektronika. Jednak jest więcej sposobów na zbieranie CashCoins na naszej stronie oraz w aplikacji LadyCashback.pl – możesz czytać e-maile, zapraszać znajomych, brać udział w grach i dzielić się promocjami. Rejestracja w LadyCashback.pl jest bezpłatna i bez zobowiązań.

Na LadyCashback.pl staramy się zaoferować Ci najlepsze korzyści i zyski z Twoich internetowych zakupów. Po rejestracji czekają na Ciebie następujące korzyści:

  • cashback na Twoje zakupy
  • dodatkowe zniżki na miliony produktów dzięki kodom rabatowym i specjalnym promocjom
  • CashCoins dla dodatkowej gotówki
  • dodatkowe bonusy za zaproszenie znajomych

Bycie częścią OrangeBuddies Media

LadyCashback.pl należy do OrangeBuddies Media, firmy założonej w 2009 roku, która stała się firmą międzynarodową i działa w Holandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Hiszpani. OrangeBuddies Media posiada obecnie ponad 100 portali cashback w Europie i Australi. OrangeBuddies specjalizuje się w systemach cashback i programach lojalnościowych i zapewnia wysoką jakość zarówno klientom, jak i reklamodawcom.

 

  AliExpress
Showmax home&you
visit register click click