OTRZYMAJ DO 3,00% CashCoins MediaExpert MediaExpert

Bike Multi Sport Opinie


Na tej stronie znajdziesz informacje o zakupach oraz opinie na temat sklepu Bike Multi Sport

Rowery oraz sprzęt rowerowy z rabatem w Bike Multi Sport

Bikemultisport.pl, to sklep rowerowy prowadzony przez ludzi z branży, który dysponuje niezwykle szerokim asortymentem. W Bikemultisport.pl znaleźć można rowery renomowanych marek takich jak Trek, Giant, Jamis,Maxim, a także różnego rodzaju części i akcesoria - włoskie siodła rowerowe Selle Royal, Selle Italia, Fizik, bagażniki samochodowe marki Thule, akcesoria Bontrager, sakwy i kosze rowerowe Fast Rider oraz Basil, opony czołowych marek: Michelin, Continental, Vittoria, Geax, Bontrager.

Bike Multi Sport Opinie

Helena Filipiak  | 11/06/19  21:11:18 | Recenzja o sklepie :
Sklep z rowerami w różnych cenach, ale wysokiej klasy. Rowery z gwarancja zakupu. Sklep ma wiele pozytywnych opinii i moja też jest taka. Strona sklepu jest ciekawie skonstruowana, warto tu zajrzeć. Polecam.
Jolanta Filipiak  | 05/02/19  19:07:29 | Recenzja o sklepie :
Sklep Bike Multi Sport jest wyposażony w szeroki wachlarz rowerów, części do nich i akcesoriów dla mobilnych osób. Szata graficzna strony ma sporo zachęcających bannerów, oczywiście do zakupów. Polecam.
Bogusława Staśczak  | 07/10/18  11:00:13 | Recenzja o sklepie :
Sklep z interesującymi akcesoriami rowerowymi prowadzony przez ludzi ,którzy znają się na tym co prowadzą.Doradzą we wszystkim.Sklep oferuje duże promocje za sprzęt dobrej jakości.Warto kupić coś co posłuży długo.
 

Wyraź swoją opinię na temat tego sklepu internetowego i otrzymaj od nas dodatkowe CashCoins!

OTRZYMAJ DO 1,23% CashCoins Neonet MediaExpert
visit register click click