OTRZYMAJ 3,00% CashCoins renee.pl MediaExpert
Twój urlop z Tripadvisor
16/10/2018

Zaplanuj swoje wakacje z Tripadvisor.

Najlepsze hotele w jednym miejscu na Tripadvisor!

Próbowaliście kiedyś zaplanować swój urlop od A do Z samodzielnie? To nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Oczywiście w internecie znajdziemy ogromną ilość noclegów i możemy przebierać wśród hoteli, pensjonatów i domków letniskowych. Jednak odwiedzenie strony każdego interesującego nas miejsca i wyszukiwanie za każdym razem od nowa wolnych pokoi w wybranym przez nas terminie to spore wyzwanie. I strata czasu! 

Dzięki Tripadvisor możecie znaleźć setki noclegów w ciągu kilku... kliknięć! Wystarczy wybrać miasto i datę, a Tripadvisor przeszuka ponad 200 witryn i wskaże nam najlepsze miejsca. Wyniki możemy filtrować, wybierając opcje, które nas interesują.

Dokąd się wybierzesz tej jesieni?

Najchętniej podróżujemy latem i to na okres wakacyjny planujemy długie urlopy i podróże w egzotyczne miejsca. A przecież jesienią i zimą wiele miast wygląda równie pięknie! Kilkudniowy wypad osłodzi nam chłodne miesiące i umożliwi poznanie miast, które są niemal na wyciągnięcie ręki - Paryż, Amsterdam, Londyn, Praga. Spacer po jesiennym Paryżu musi być niezwykle romantyczny - wyobraźcie sobie jak przyjemnie byłoby usiąść w małej kawiarence z filiżanką gorącej kawy, obserwując spacerujących Paryżan i mając wieżę Eiffla w tle. Przedświąteczny Londyn robi również niesamowite wrażenie, a zmrożone kanały w Amsterdamie aż się proszą o zrobienie im zdjęcia. 

W Polsce też mamy co odkrywać. Miasta takie jak Warszawa, Wrocław i Gdańsk mają swój urok i oferuję sporo urokliwych miejsc, w których miło spędzimy czas. 

Porównuj ceny i wybieraj najlepsze oferty

Tripadvisor umożliwia również wgląd w opinie innych podróżujących. Czytając recenzje możemy dowiedzieć się interesujących rzeczy na temat danego miejsca, np. czy podają tam smaczne jedzenie, czy łatwo dojechać od hotelu do centrum miasta i wiele innych. Za swoją rezerwację na Tripadvisor otrzymacie 4,00% CashCoins i Wasz urlop będzie jeszcze tańszy!

Które miasta macie ochotę odwiedzić, a w których już byliście i możecie je polecić? 

   
OTRZYMAJ 0,00% CashCoins Alior Endo
visit register click click