OTRZYMAJ DO 2,25% CashCoins home&you Orsay
Dzień Singla 2019
11/11/2019

Zapomnij o Czarnym Piątku. Dzień Singla jest największym świętem promocji, o jakim jeszcze nie słyszałeś! 

Dzień Singla obchodzony 11 listopada został zapoczątkowany w 1993 roku przez chińskiego studenta, który miał na celu obalenie mitu stereotypowego życia singla. Data (11.11) jest bardzo symboliczna, albowiem w tym dniu spotykają się cztery ‘samotne’ jedynki, które mają właśnie kojarzyć się z obchodzeniem Dnia Singli. 

Dzisiaj święto jest obchodzone nie tylko w Chinach, ale na całym świecie. Jego główna forma uległa jednak zmianie za sprawą chińskiego sklepu - Alibaba.com. Od 2009 Dzień Singla został skomercjalizowany i okrzyknięty Globalnym Festivalem Promocji. 

Global Shopping Festival jest większy niż Black Friday i Cyber Monday razem wzięte. W zeszłym roku dochód z 24-cztero godzinnej wyprzedaży przekroczył 30 bilionów dolarów! Szacuje się, że dochód z tegorocznej wyprzedaży może wynieść nawet o dziesięć bilionów dolarów więcej. 

Chociaż największe wyprzedaże przypadają na 11 listopada, to wiele sklepów, również w Polsce rozpoczyna wyprzedaże kilka dni wcześniej. Promocje obowiązują na wybrane artykuły i sięgają nawet do -70%, dlatego warto jest śledzić ulubione sklepy już od początku miesiąca. Polecamy zwrócić szczególną uwagę na AliExpress, który jest wręcz ‘zasypany’ promocjami. Ciekawe wyprzedaże widnieją również w takich sklepach, jak: Douglas, Sephora, AboutYou czy Answear

Życzymy miłych zakupów! 

 
   
Najlepsze oferty w tym momencie:
ABOUT YOU 7,50% CashCoins

ABOUT YOU

AboutYou: światowe modowe marki w okazyjnych cenach!

Zobacz promocję
AliExpress 3,15% CashCoins

AliExpress

AliExpress wielobranżowy sklep ze zniżkami

Zobacz promocję
Douglas 2,50% CashCoins

Douglas

Perfumy i kosmetyki do pielęgnacji czekają w Douglas!

Zobacz promocję
 
Close
do 7,50% CashCoins
Aż do 100 zł rabatu od Mikołaja na oferty w Twoim mieście
Kod:SANTA
OTRZYMAJ 4,00% CashCoins Łóżkoholicy
visit register click click