OTRZYMAJ DO 1,28% CashCoins Electro.pl Elnino Parfum
Sezon ślubny
06/08/2018

Taki ważny i wyjątkowy dzień w życiu każdej pary, wszystko musi być idealne i dopięte na ostatni guzik. Niestety zanim ten piękny dzień nadejdzie, czekają na młodą pare spore przygotowania.

Od czego zacząć, jak zorganizować ten dzień idealnie i pamiętać o wszystkim?

Przede wszystkin nie trzeba popadać w panikę i zacząć wcześniej planować imprezę. Najlepeij zacząć od wyboru daty ślubu i zastanowić się, jaki ślub to ma być – konkordatowy czy cywilny, tradycyjny czy tematyczny? Warto też ustalić budżet, żeby ułatwić sobie dalszą organizację wydarzenia i oszacować swoje możliwości. Jednym z najważniejszych kroków w planowaniu wesela jest znalezienie odpowiedniej sali weselnej i szybkie zarezerwowanie lokalu. A dalej już w dowolnej kolejności, ale wciąż ważne aspekty wesela, takie jak menu, tort, fotograf, sporządzanie listy gości, przygotowanie zaproszenia i nie zapomnieć o najważniejszym – obrączki, suknia ślubna i garnitur.

Tradycja mówi, że panna młoda musi pojawić się na weselu w białej sukni. Wiąże się to z czystością uczuć!

W wyborze kreacji weselnej nie mniej ważnym aspektem jest dobór takiej sukni, w której panna młoda będzie czuć się dobrze i komfortowo. Nie zapomnij o akcesoriach, welonie i innych drobiazgach. Wszystko co będziesz potrzebować do swojej kreacji znajdziesz w DaWanda.

Dla pana młodego kwestia ubioru jest nieco prostsza. Tradycyjnie Pan młody ubiera się w garnitur. A jeszcze bardziej ułatwia tę sprawę Vistula, gdyż oferuje duży wybór garniturów. Z kolei w Wólczanka znajdziesz koszule męskie na różne okazję w atrakcyjnych cenach.

Dobraliśmy ubiór pary młodej, ale zostało nam najważniejsze – wybór obrączek. Od dawna uważa się, że obrączki to symbol wzajemnej miłości i wierności. Dzisiaj jest dużo sklepów jubilerskich, którzy oferują biżuterię na każdą kieszeń i z różnych kruszców. Niektóre salony jubilerskie wykonują też personalne zamówienie i para młoda może sama sprojektować swoje obrączki. Jednym z największych salonów jubilerskich w Polsce jest W.KRUK. Eleganckie obrączki wykonane z perfekcją, każda para młoda znajdzie tę wyjątkowę dla siebie. Nie zapomnijcie o innych dekoracjach i biżuterii ślubnej. Kolczyki, wisiorki, bransoletki i inne znajdziecie w sklepie Jubiler.pl

Nie zapomnijcie przygotować zaproszenia ślubne, które będą stanowić nie tylko waszą wizytówkę,ale też będą nawiązywać do tematu wesela. Warto je zacząc projektować co najmniej 6 misięcy przed planowaną datą ślubu, żeby mieć czas na ewentualne poprawki wzoru i treści. Zaproszenie ślubne musi zawierać wszystkie niezbędne informację dotyczące wydarzenia, a także być poprawnie zaadresowane. Już gotowe wzory zaproszenń w różnej tematyce i stylach znajdziecie na Allegro.

Pamiętajcie, że wesele to przede wszystkim WASZ jedyny i wyjątkowy dzień .

A żeby spędzić ten dzień jak najlepiej warto zacząć wcześniej wszystko planować i postarać się czerpiać radość z przygotowań! Wasz ślub to przede wszystkim święto waszej miłości! Cieszcie się tym dniem i zapamiętajcie go na całe życie!


   
Najlepsze oferty w tym momencie:
Allegro 1,44% CashCoins

Allegro

Zakupy z rabatem w Allegro.pl

Zobacz promocję
W.KRUK 3,75% CashCoins

W.KRUK

W.KRUK najstarsza marka jubilerska w Polsce z rabatem.

Zobacz promocję
 
OTRZYMAJ 2,50% CashCoins Ikea
visit register click click