OTRZYMAJ 3,00% CashCoins renee.pl AVON
Twoje nowe konto bankowe
09/10/2018

Wybierz idealne konto bankowe.

Czasy chomikowania oszczędności w skarpecie, albo pod materacem mamy już za sobą. Wystawianie czeków z wypłatą przez pracodawców również odchodzi w niepamięć. Coraz więcej Polaków korzysta z bankowości i chociaż nie jesteśmy w czołówce ubankowionych krajów, to jednak z roku na rok otwieranych jest coraz wiecej kont. Najchętniej z bankowości korzysta młode pokolenie, ale również starsze osoby coraz śmielej skłaniają się ku tej formie przechowywania pieniędzy. 

Posiadanie konta w banku to oczywistość dla większości pracujących osób. To wygodny sposób otrzymywania co miesiąc wypłaty na konto, który umożliwia lepszą kontrolę nad wydatkami i budżetem. Konta dla dzieci również przestają być rzadkością - rodzice chętnie uczą dzieci od najmłodszych lat rozsądnego obchodzenia się z pieniędzmi, a konta junior pozwalają na wygodne przelewanie kieszonkowego, które nie zostanie od razu wydane na słodycze w szkolnym sklepiku. 

Konto bankowe umożliwia dużą kontrolę nad budżetem

Większość standardowych kont osobistych jest bezpłatnych i również korzystanie z kart kredytowych zazwyczaj nie jest objęte dodatkowymi kosztami. Jednak nie jest to regułą, dlatego należy dokładnie zapoznać się z warunkami otwarcia konta oraz jego prowadzenia. Otworzyć konto w banku może właściwie każda pełnoletnia osoba i nie jest konieczne przedstawienie dochodów, ani umowy o pracę. Teraz niemal każdy bank umożliwia otwarcie konta online - bez odwiedzania placówki banku, co jest bardzo wygodne zwłaszcza, kiedy do najbliższej filii banku mamy daleką drogę. Do zaufanych i lubianych banków Polaków należą Millennium Bank oraz Alior Bank - zachęcamy do sprawdzenia ich ofert kont osobistych.

Dokładnie przeanalizuj warunki prowadzenia konta.

 

Zapoznanie się z warunkami prowadzenia konta to podstawa

Jeśli nie jesteśmy pewni, czy dokładnie rozumiemy czytany regulamin lub mamy jakiekolwiek wątpliwości, najlepiej skontaktujmy się z obsługą klienta banku, która będzie w stanie fachowo odpowiedzieć na nasze pytania. Otwierając konto bankowe warto się dowiedzieć, czy jest możliwość otworzenia podkonta oszczędnościowego. Dzięki temu będziemy mogli regularnie przelewać pieniądze na oprocentowane podkonto bez konieczności posiadania osobnego konta oszczędnościowego. 

Sporo banków oferuje bonus w postaci np. 100 zł za zachęcenie nowej osoby do założenia konta, dlatego warto zapraszać bliskich do swojego banku. Jako nowi klienci możemy również trafić na okazjonalne promocje i otrzymać jakiś mały upominek za podpisanie umowy o kartę kredytową. Jeśli szukacie wygodnego konta bankowego, za które nic nie zapłacicie, sprawdźcie ofertę Nest Bank.

Konto dopasowane do Twoich potrzeb będzie Ci towarzyszyć przez długie lata

Nie spieszmy się z decyzją o wyborze banku. Na rynku jest tyle przeróżnych ofert i możliwości, że warto poświęcić czas na ich porównanie i wybranie tej najlepszej, bo dobrze dopasowane konto bankowe posłuży nam przez wiele lat. 

 

   
Najlepsze oferty w tym momencie:
Nest Bank 35,00 CashCoins

Nest Bank

Konto osobiste w Nest Bank.

Zobacz promocję
OTRZYMAJ 0,00% CashCoins Alior TaniaKsiążka.pl
visit register click click