Side-Banner Sun&Snow
Chcesz również otrzymać 7,50% CashCoins od Yasumi?

CashBack i zniżka w Yasumi

Pielęgnacja inspirowana Japonią z rabatem w Yasumi

YASUMI to sieć instytutów kosmetycznych inspirowanych Japonią oraz dostawca innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla branży beauty i SPA. Swoim klientom YASUMI oferuje bogaty wybór kosmetyków i urządzeń do domowego SPA. YASUMI jest producentem kosmetyków i akcesoriów zarówno dla profesjonalistów jak i do pielęgnacji domowej, a także dystrybutorem kosmetyków do makijażu Palladio Hollywood.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Yasumi

Nie znaleziono.

Yasumi Opinie 5 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Renata Janicka  | 26/12/18   23:03:26 | Recenzja o sklepie :
W gabinetach Yasumi poczujesz się jak bogini. Każdy klient obsługiwany jest tutaj z najwyższą dbałością o komfort i zadowolenie. Jeśli jednak wolisz zabiegi kosmetyczne w domowym zaciszu możesz skorzystać z oferty sklepu internetowego, gdzie kupisz kosmetyki najwyższej jakości.
Kinga Sawicka  | 09/10/18   19:37:02 | Recenzja o sklepie :
Naprawdę warty polecenia sklep, ponieważ kosmetyki z azjatyckich krajów takich jak Japonia czy Korea są rzadkością. Jakość idzie w cenę niestety, bo import kosztuje, ale zapach i efekt jest murowany,
Piotr Baczmaga  | 09/06/16   16:24:54 | Recenzja o sklepie :
Yasumi to sklep internetowy, który w swojej ofercie zawiera produkty do twarzy, ciała oraz posiada bogaty asortyment niezbędny do domowego spa. A także czasem pojawiają się ciekawe promocje, z których grzech nie skorzystać! :)
Close
do 6,00% CashCoins
Zamawiaj bez kosztów dostawy
Kod:WRZESIEN50
OTRZYMAJ DO 4,50% CashCoins PANDORA FEMESTAGE
visit register click click