OTRZYMAJ DO 4,00% CashCoins BonPrix MediaExpert
Chcesz również otrzymać 1,50% CashCoins od Vetbooks.pl?

CashBack i zniżka w Vetbooks.pl

Książki weterynaryjne ze zniżką w księgarni Vetbooks.pl

Vetbooks.pl to księgarnia wetrynaryjna, zajmująca się sprzedażą książek o zwierzętach dla lekarzy weterynarzy, hodowców i studentów weterynarii. W ksiegarni Vetbooks.pl książki nie tylko mogą nabyć znawcy i miłośnicy zwierząt, ale również osoby zajmujące się uprawą roślin.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Vetbooks.pl

Nie znaleziono.

Vetbooks.pl Opinie 9 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Marzena Jędrzejewska  | 09/05/19   18:54:03 | Recenzja o sklepie :
Sklep księgarski dla weterynarzy, hodowców, naukowców czy też zainteresowanych zwierzętami, dbałością o nich. Książek fachowych jest w nim sporo, są takeż fajne gadżeciki za dokonane zakupy. Polecam zainteresowanym.
Marta Łozińska  | 08/04/19   18:04:16 | Recenzja o sklepie :
Sklep Vetbooks.pl to super miejsce dla lubiących zwierzęta. Najważniejsza dla sklepu jest jakość oferowanych produktów dlatego oferowane książki o zwierzętach są napisane z wielką starannością.Miła i profesjonalna obsługa, polecam każdemu!!!
Ryszard Skubała  | 23/10/18   08:52:02 | Recenzja o sklepie :
Vetbooks.pl to szczególna księgarnia weterynaryjna w której podręczniki i pomoce naukowe mogą spotkać studenci, lekarze i inne osoby związane z weterynarią,to książki dotyczące anatomii, fizjologii, farmakologii, chirurgii, a także uprawy roślin i hodowli zwierząt.
Close
Jeszcze: dni godzin minut sekund
OTRZYMAJ DO 3,00% CashCoins MediaExpert MediaExpert
visit register click click