Gino Rossi MK Cafe Fresh
Chcesz również otrzymać 1,15% CashCoins od Travelplanet.pl?

CashBack i zniżka w Travelplanet.pl

Travelplanet.pl oferty podróży, wycieczki ze zniżką.

W Travelplanet.pl znajdziesz oferty wszystkich najlepszych biur podróży. Travelplanet.pl gwarantuje, że w innym biurze podróży nie kupią Państwo tej oferty taniej. Jeżeli po dokonaniu zakupu okaże się, że taką samą wycieczkę z identycznymi świadczeniami można kupić w innym biurze podróży po niższej cenie, Travelplanet.pl zwróci Państwu podwójną różnicę w cenie oraz dodatkowo przekaże kartę podarunkową Travelplanet.pl o nominale 100zł na następną wycieczkę. Zaufaj Travelplanet.pl i sprawdź oferty podróży.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego wykrywacza cashbacku

rabaty i kody zniżkowe w Travelplanet.pl

Nie znaleziono.

Travelplanet.pl Opinie 4 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Aleksandra Buzak-Senator  | 24/05/18   15:52:51 | Recenzja o sklepie :
Serwis ukazujący oferty wszystkich najlepszych biur podróży. Ciekawy program gwarancji najniższej ceny – jeśli, gdzie indziej znajdziemy identyczną wycieczkę taniej, dostajemy zwrot podwójnej różnicy w cenie i kartę podarunkową 100zł na kolejną wycieczkę.
Maria Butkiewicz  | 16/02/18   09:39:31 | Recenzja o sklepie :
Travelplanet.pl to jeden z najlepszych portali turystycznych Szeroka oferta wycieczek i wczasów, najlepsze biura podróży i do tego gwarancja WAKACJE 100 %. Po raz kolejny wykupiłam wycieczkę na lato 2018 i na pewno się nie zawiodę. POLECAM.
Robert Przygoda  | 04/02/18   23:47:09 | Recenzja o sklepie :
Ta firma jest godna polecenia, mają oferty wszystkich biur podróży, można też całkiem przyzwoitą wartość cashbacku uzyskać. Można przebierać w śród tysięcy ofert, oczywiście dużo ofert last minute, więc moim zdaniem się opłaca, polecam :)

Popularne sklepy:

  Footer-Banner
Zalando Lounge
visit register click click