OTRZYMAJ DO 6,00% CashCoins Ombre.pl home&you
Chcesz również otrzymać 2,80% CashCoins od Tisto.pl?

CashBack i zniżka w Tisto.pl

Zabawki i nie tylko ze zniżką na Tisto.pl

Tisto.pl to sklep internetowy oferujący produkty z kategorii: zabawki, artykuły tekstylne dla dzieci, wystrój okien, nakrycia stołu, tekstylia do domu. Oferta Tisto.pl jest systematycznie powiększana o nowy asortyment a dzięki bezpośredniej współpracy z producentami, markowe produkty oferowane są po bardzo atrakcyjnych cenach.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Tisto.pl

Nie znaleziono.

Tisto.pl Opinie 6 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Helena Filipiak  | 28/05/19   21:11:47 | Recenzja o sklepie :
Sklep z różnościami od ubrań po wyposażenie dla domu. Wszystko w jednym miejscu, co jest bardzo ważne dla kupującego. Strona sklepu przyciąga reklamami, ale także promocjami i zniżkami. Polecam zainteresowanym:-)
Jozef Filipiak  | 25/11/18   18:56:07 | Recenzja o sklepie :
Fajny sklep, dobrze zaopatrzony zgodnie ze swoją, szeroko rozreklamowaną ofertą w internecie. Są gotowe wystroje okien firanami, zasłonami, solidnie uszytymi i wykończonymi. Strona sklepu jest barwna, co dodatkowo zachęca do zakupów.
Andrzej Filipiak  | 09/10/18   07:16:12 | Recenzja o sklepie :
Sklep Tisto.pl z dużym wyborem firan, wystrojów okien bardzo modnych jak na dzisiejsze czasy. Można zamówić taki wystrój okna, jaki się chce. Sklep ten ma częste promocje na sprzedawany towar. Polecam go.
Close
do 4,00% CashCoins
-50% na drugą sukienkę w Tatuum!
Kod:SUKIENKA-50
OTRZYMAJ DO 1,23% CashCoins Neonet home&you
visit register click click