Castorama
Chcesz również otrzymać 2,00% CashCoins od telepizza.pl?

CashBack i zniżka w telepizza.pl

Pizza z rabatem w telepizza!

Telepizza to marka, która poza Polską znana jest w takich krajach jak Hiszpania, Chile, Portugalia, Kolumbia. Pierwszy lokal powstał w sercu Madrytu, gdzie obecnie znajduje się centrala firmy. Sieć utworzona we wspomnianych krajach składa się z ponad 1000 lokali. Pierwszy lokal powstał w Warszawie przy ulicy Prostej. Obecnie sieć krajowa liczy 113 restauracji i sukcesywnie się rozwija dzięki wprowadzonemu w 2001 r. systemowi franczyzowemu.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego wykrywacza cashbacku

rabaty i kody zniżkowe w telepizza.pl

Nie znaleziono.

telepizza.pl Opinie 5 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Waldemar Domogalla  | 20/01/18   08:36:05 | Recenzja o sklepie :
Super szybko pizzeria, bardzo smacznie,duży wybór pysznego włoskiego jedzenia, nie oszczędzają na dodatkach i pizza dojeżdża zawsze gorąca Coś dla prawdziwych koneserów dobrego jedzenia, dość przystępne ceny. Polecam
Denis Domogalla  | 20/01/18   08:41:19 | Recenzja o sklepie :
Najlepsza pizza w naszym mieście. Dużo promocji i ciekawe atrakcje takie jak np maraton pizzy. Przyciąga on wiele osób. Fakt faktem cenią się za posiłek. Lecz smak gwarantowany, z pewnością tu wrócę! Polecam.
Grażyna Twardzik  | 20/01/18   08:45:49 | Recenzja o sklepie :
Najlepsza pizza w jaka jadłam. Super smaczna i z wieloma dodatkami, których nie szczędzą. wyborny i niepowtarzalny smak.Ciekawe promocje z których warto skorzystać. Dobrze że u nas w kraju są takie pizzerie. Polecam.

Popularne sklepy:

  Footer-Banner
Close
5,25% CashCoins
Juz teraz w Gino Rossi: Nowa Kolekcja -20%
Kod:NEW20
Side-Banner Orsay
visit register click click