Orsay
Chcesz również otrzymać 2,00% CashCoins od telepizza.pl?

CashBack i zniżka w telepizza.pl

Pizza z rabatem w telepizza!

Telepizza to marka, która poza Polską znana jest w takich krajach jak Hiszpania, Chile, Portugalia, Kolumbia. Pierwszy lokal powstał w sercu Madrytu, gdzie obecnie znajduje się centrala firmy. Sieć utworzona we wspomnianych krajach składa się z ponad 1000 lokali. Pierwszy lokal powstał w Warszawie przy ulicy Prostej. Obecnie sieć krajowa liczy 113 restauracji i sukcesywnie się rozwija dzięki wprowadzonemu w 2001 r. systemowi franczyzowemu.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w telepizza.pl

Nie znaleziono.

telepizza.pl Opinie 8 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Kinga Sawicka  | 13/12/18   11:07:20 | Recenzja o sklepie :
Jedna z lepszych pizzerii, smaczne jedzenie, a szeroki wybór posiłków, w tym tych włoskich, dodaje uroku i atmosfery. Dostawa przebiega raczej sprawnie i szybko, da się załapac na ciepły syty obiad ;')
gosia W  | 25/06/18   07:15:40 | Recenzja o sklepie :
wspaniały pomysł z tą stronką bo każdy lubi dobrze zjeść a nie zawsze ma na to czas a z telepizza.pl to naprawdę wygoda Wspaniałe smaki i szybka dostawa to oferuje nam ten sklep polecam Spróbować warto bo dobre i wygodne
Andrzej Jędrzejewski  | 19/04/18   16:53:39 | Recenzja o sklepie :
Jednak z lepszych pizzerni, do tego znanych w całej niemal Europie. W moim mieście tez jest punkt. Zamawiałem i wiem, co oznacza smak tej pizzy. Ser ciągnie się kilometrami, coś wspaniałego. Warto, bo sprawdziłem.
  Gino Rossi
MediaExpert
visit register click click