OTRZYMAJ DO 4,50% CashCoins CosDlaZdrowia.pl MediaExpert
Chcesz również otrzymać 0,88% CashCoins od Tech4Life?

CashBack i zniżka w Tech4Life

Najwyższej jakości sprzęt AGD z rabatem w Tech4Life!

klep Tech4Life oferuje najwyższej jakość sprzęt AGD. W ofercie sklepu znaleźć można roboty sprzątające i roboty koszące znanych światowych marek iRobot i Robomow. Kolejną grupą asortymentu są urządzenia dbające o jakość powietrza w naszym otoczeniu: nawilżacze i oczyszczacze powietrza, aromatyzery, wentylatory i termowentylatory, higrometry szwajcarskiej marki StadlerForm. Nie zabrało też w ofercie sklepu urządzeń ułatwiających pracę w kuchni: wolnowary Crock-Pot, zgrzewarki próżniowe Food Saver, blendery tostery, opiekacze i ekspresy do kawy angielskiej marki Breville.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Tech4Life

Nie znaleziono.

Tech4Life Opinie 2 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Adam Lewandowski  | 28/05/17   08:53:11 | Recenzja o sklepie :
Witam. Od jakiegoś czasu jestem klientem internetowego sklepu Tech4Life.Zakupiłem już od nich kilka urządzeń AGD między innymi nawilżacz powietrza i ekspres do kawy. Muszę powiedzieć że są to sprzęty naprawdę działające bezawaryjnie.Warto od nich kupować - NIE SPRZEDAJĄ LIPY.
Jerzy Krzemień  | 28/05/17   20:13:19 | Recenzja o sklepie :
Realizacja zamówienia bardzo szybko, jednak jakość produktu w ogóle nie pasująca do oryginału. Okazało się, że zamawiane olejki nie wydają zapachu, czyli myślę, że to nie jest oryginalny produkt, z czego jestem zawiedziony.
Close
do 6,00% CashCoins
Nieprzecenione kurtki 30% taniej
Kod:KURTKI30
Side-Banner AliExpress
visit register click click