Gino Rossi TaniaKsiążka.pl
Chcesz również otrzymać 2,50% CashCoins od Śnieżka?

CashBack i zniżka w Śnieżka

Farby do wnętrz, drewna i metalu, oraz masy i gładzie szpachlowe z rabatem w Śnieżka!

Sklep internetowy Śnieżka inspiruje kolorami każdego dnia. W swoim asortymencie posiada wysokiej jakości farby do wnętrz, drewna i metalu, oraz masy i gładzie szpachlowe. Sklep internetowy producenta marki Śnieżka udostępnia swoim Klientom oryginalne inspiracje wnętrz, jak również praktyczne poradniki dotyczące malowania i dekoracji.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego wykrywacza cashbacku

rabaty i kody zniżkowe w Śnieżka

Nie znaleziono.

Śnieżka Opinie 5 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Adam Miliński  | 29/11/17   09:33:01 | Recenzja o sklepie :
Najlepszy sklep z farbami jaki znam, kolory których świat nie widział dla każdego coś miłego. Ceny bardzo okazałe na każdą kieszeń. Gorąco polecam na pewno przy następnym remoncie też wrócę tutaj i zakupię farbę.
Ryszard  | 01/12/17   16:19:34 | Recenzja o sklepie :
W sklepie Śnieżka jest duży wybór kolorów i są oryginalne. Bardzo łatwo się je nakłada, kolor jest intensywny a cena jest bardzo rozsądna. Spokojnie mogę polecić ich produkty. Używałem tez ich gruntu i jestem równie zadowolony.
Joanna  | 01/12/17   16:36:43 | Recenzja o sklepie :
W sklepie Śnieżka kupiłam farbę barwy natury. Jako totalna amatorka jestem zadowolona - farba ładnie wszystko pokryła. Jedyny minus to niezgodność koloru z podglądem na opakowaniu (chabrowa polana) Na ścianie wyszedł dużo ciemniejszy. Ale też mi się podoba.

Popularne sklepy:

  Footer-Banner
Zalando Lounge RTV EURO AGD
visit register click click