Play
Chcesz również otrzymać 3,50% CashCoins od Slippersfamily.com?

CashBack i zniżka w Slippersfamily.com

Kapcie i obuwie dziecięce ze zniżką na Slippersfamily.com

Na SlippersFamily.com znajdziesz najpiękniejsze kapcie i obuwie dziecięce własnej produkcji, przeznaczonej dla Dzieci od 0 do 14 lat, zaprojektowane i wykonane ręcznie z najwyższej jakości materiałów. Slippers Family to produkty wykonane przy udziale ortopedów i fizjoterapeutów tak, by dbać o zdrowie stóp. Zapobiegają powstawaniu płaskostopia oraz korygują już powstałe nieprawidłowości dzięki czemu posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego wykrywacza cashbacku

rabaty i kody zniżkowe w Slippersfamily.com

Nie znaleziono.

Slippersfamily.com Opinie 2 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Bartosz Borkowski  | 19/01/18   07:27:50 | Recenzja o sklepie :
Slippersfamily.com - znajdziesz tu najpiękniejsze kapcie i obuwie dziecięce własnej produkcji, przeznaczonej dla Dzieci od 0 do 14 lat. Produkty w tym sklepie wykonane są przy udziale ortopedów i fizjoterapeutów tak, by dbać o zdrowie stóp!
Mateusz Gawroński  | 10/12/17   13:04:41 | Recenzja o sklepie :
Witam, serdecznie polecam sklep Slippersfamily.com. Jest tu wiele ciekawych produktów na każdą kieszeń. Ogromny wybór w połączeniu z wieloma promocjami. Polecam serdecznie wszystkim, którzy sobie cenią jakość w dobrej cenie.

Popularne sklepy:

  Castorama
Close
5,25% CashCoins
Juz teraz w Gino Rossi: Nowa Kolekcja -20%
Kod:NEW20
Play E-zebra.pl
visit register click click