OTRZYMAJ 1,93% CashCoins Merlin.pl Tani Kredyt
Chcesz również otrzymać 5,00% CashCoins od Skórzana.com?

CashBack i zniżka w Skórzana.com

Galanteria skórzana z rabatem w Skórzana.com!

Największym atutem sklepu Skórzana.com jest wyjątkowość asortymentu, torebki ze skóry naturalnej to niepowtarzalne wzory wytwarzane tylko i wyłącznie na potrzeby Skórzana.com. Takiego samego wzornictwa nie spotka się nigdzie indziej. Bardzo duży nacisk Skórzana.com kładzie na obsługę klienta.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Skórzana.com

Nie znaleziono.

Skórzana.com Opinie 5 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Robert Żelasko  | 13/06/19   12:21:44 | Recenzja o sklepie :
Sklep Skórzana.com to super miejsce na zakupy.Największym atutem sklepu jest wyjątkowy asortyment,torebki ze skóry naturalnej o niepowtarzalnych wzorach.Miła i profesjonalna obsługa,szybka dostawa,polecam każdemu.
Aleksandra Zarazowska  | 29/01/18   09:09:56 | Recenzja o sklepie :
Jeśli szukasz czegoś dla siebie lub bliskiej Ci osoby Skórzana.com to idealne miejsce, skórzane torebki mega duży wybór. Polecam z czystym sumieniem, ja jestem zadowolona, a siostra szczęśliwa z otrzymanego prezentu. Jak najbardziej na plus
Waldemar Domogalla  | 02/12/17   12:09:32 | Recenzja o sklepie :
Szukasz prezentu na święta zajrzyj do sklepu Skórzana.com. To dostaniesz eleganckie wyroby ze skóry, torebki ze skóry naturalnej to niepowtarzalnych wzorach, portfele itp. Wszystkie produkty są wykonywane na wyłączność sklepu Skórzana.com.
OTRZYMAJ 1,93% CashCoins Merlin.pl Tani Kredyt
visit register click click