OTRZYMAJ DO 1,23% CashCoins Neonet Agata
Chcesz również otrzymać 2,50% CashCoins od Sklep dla Ogrodu?

CashBack i zniżka w Sklep dla Ogrodu

Pielęgnacja roślin z rabatem w Sklep dla Ogrodu

Internetowy sklep ogrodniczy www.sklepdlaogrodu.pl. zawiera produkty do kompleksowej pielęgnacji roślin zaufanych producentów takich, jak: Target, Westland, Raco, Substral i Bayer. Każdego miesiąca asortyment jest uzupełniany nowościami pojawiającymi się na rynku ogrodniczym w zależności od aktualnej lub zbliżającej się pory roku oraz indywidualnych potrzeb klientów.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Sklep dla Ogrodu

Nie znaleziono.

Sklep dla Ogrodu Opinie 18 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Renata Janicka  | 14/04/19   08:53:29 | Recenzja o sklepie :
Bogato wyposażony sklep we wszystko co potrzebne ogrodnikowi. Jeśli praca w ogrodzie jest dla Ciebie koniecznością /a nie przyjemnością/ znajdziesz tu narzędzia, które uprzyjemnią i ułatwią prace ogrodowe. Ceny konkurencyjne.
Marta Janusz  | 11/04/19   12:46:12 | Recenzja o sklepie :
Sklep dla Ogrodu to bardzo fajne miejsce na zakupy.Miła i profesjonalna obsługa,szybka i tania dostawa,szeroki asortyment ,znanych i cenionych marek takich jak;Target,Westland,Raco,Substral i Bayer.Polecam każdemu.
Magdalena Kicwak  | 16/10/18   12:14:08 | Recenzja o sklepie :
Jeśli jest coś potrzebne do ogrodu to sklep dla ogrodu jest najlepszym miejscem ponieważ posiada ogromny asortyment , jest w czym wybierać i co najważniejsze jest sklepem pierwszej jakości , dlatego polecam.
OTRZYMAJ DO 4,00% CashCoins Tatuum MediaExpert
visit register click click