Santander
Chcesz również otrzymać 2,50% CashCoins od Sklep dla Ogrodu?

CashBack i zniżka w Sklep dla Ogrodu

Pielęgnacja roślin z rabatem w Sklep dla Ogrodu

Internetowy sklep ogrodniczy www.sklepdlaogrodu.pl. zawiera produkty do kompleksowej pielęgnacji roślin zaufanych producentów takich, jak: Target, Westland, Raco, Substral i Bayer. Każdego miesiąca asortyment jest uzupełniany nowościami pojawiającymi się na rynku ogrodniczym w zależności od aktualnej lub zbliżającej się pory roku oraz indywidualnych potrzeb klientów.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Sklep dla Ogrodu

Nie znaleziono.

Sklep dla Ogrodu Opinie 17 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Sylwia Danel  | 14/11/18   18:52:14 | Recenzja o sklepie :
Ogród to moja wielka pasja od kilku lat, więc baaardzo się cieszę, że natrafiłam na ten sklep. Znajduję tam cały potrzebny asortyment do pielęgnacji swoich roślin o każdej porze roku. Produkty pochodzą od sprawdzonych producentów, więc bardzo polecam
Magdalena Kicwak  | 16/10/18   12:14:08 | Recenzja o sklepie :
Jeśli jest coś potrzebne do ogrodu to sklep dla ogrodu jest najlepszym miejscem ponieważ posiada ogromny asortyment , jest w czym wybierać i co najważniejsze jest sklepem pierwszej jakości , dlatego polecam.
Renata Szczygieł  | 09/10/18   11:24:56 | Recenzja o sklepie :
Sklep dla Ogrodu - już sama nazwa uruchamia naszą wyobrażnie , W sklepie tym znajdziemy wszystko co potrzeba w ogrodzie, środki do pielęgnacji roślin , odżywki ,nawozy a także grabie, łopaty wszystko w dobrej cenie .
  BonPrix
Empik
visit register click click