OTRZYMAJ 5,00% CashCoins Patrizia Pepe
Chcesz również otrzymać 3,00% CashCoins od Sembo?

CashBack i zniżka w Sembo

Rezerwuj noclegi z rabatem w Sembo

Sembo oferuje apartamenty, hotele i domy do wynajęcia na całym świecie! Oferta zawiera ponad 50000 różnych opcji w przystępnych cenach! Miasta tętniące życiem, gorące plaże na letnie wakacje, czy ośrodki narciarskie dla miłośników zimowego szaleństwa! Jako marka pod płaszczem Stena Line, oferujemy najniższe ceny na prom w połączeniu z noclegiem.Jeśli jednak wolisz samolot, Sembo to firma, która codziennie filtruje oferty ponad kilkuset linii lotniczych i codziennie oferuje najlepszą możliwą cenę.
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Sembo

Nie znaleziono.

Sembo Opinie 2 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Renata Janicka  | 24/03/19   21:41:52 | Recenzja o sklepie :
Dłuższy wakacyjny wyjazd lub krótki weekendowy wypad w ciekawe miejsce zarezerwujesz łatwo i przyjemnie na stronie Sembo. Możesz wybrać wyjazd solo i wynająć pokój, we dwoje wynająć apartament lub z grupą znajomych i zarezerwować dom. A wszystko w przystępnych cenach.
Marcin Nieduzak  | 16/04/16   10:18:07 | Recenzja o sklepie :
Sembo oferuje apartamenty, hotele i domy do wynajęcia na całym świecie! Oferta zawiera ponad 50000 różnych opcji w przystępnych cenach! Miasta tętniące życiem, gorące plaże na letnie wakacje, czy ośrodki narciarskie dla miłośników zimowego szaleństwa!
 
Close
do 3,50% CashCoins
Dodatkowe -10% do wyprzedaży
Kod:SL10
OTRZYMAJ DO 6,00% CashCoins Zalando Lounge home&you
visit register click click