ABOUT YOU
Chcesz również otrzymać 4,00% CashCoins od SALENEO?

CashBack i zniżka w SALENEO

Markowa odzież z rabatem w SALENEO

SALENEO to zupełnie nowy wymiar wyprzedaży! To duży sklep internetowy (ponad 37 000 produktów i ciągle ich przybywa), który zapewnia szeroki wybór topowych marek jak Adidas, Nike, Puma, Timberland, Converse, Reebok czy New Balance. Klienci znajdą tu najnowsze kolejce - jak też te z lat ubiegłych. Większość modeli oferowana jest w najniższej cenie na rynku! Sklep organizuje mnóstwo przecen i promocji.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w SALENEO

Nie znaleziono.

SALENEO Opinie 6 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Bogusława Staśczak  | 08/07/18   05:57:22 | Recenzja o sklepie :
Interesujący sklep z odzieżą bardzo dobrych marek: Nike, Adidas itp.Oferuje ciekawą wyprzedaż .Bardzo ładne wzornictwo i kolory.Ma duże promocje i zniżki.Każdy znajdzie coś dla siebie za niewygórowane pieniądze.
Marcin Nieduzak  | 23/10/17   20:02:58 | Recenzja o sklepie :
Markowa odzież z rabatem w SALENEO SALENEO to zupełnie nowy wymiar wyprzedaży! To duży sklep internetowy (ponad 37 000 produktów i ciągle ich przybywa), który zapewnia szeroki wybór topowych marek jak Adidas, Nike, Puma, Timberland, Converse, Reebok czy New Balance.
Mateusz Gawroński  | 16/10/17   08:58:23 | Recenzja o sklepie :
Witam, serdecznie polecam sklep media expert. Jest tu wiele ciekawych produktów na każdą kieszeń. Ogromny wybór w połączeniu z wieloma promocjami. Polecam serdecznie wszystkim, którzy sobie cenią jakość w dobrej cenie.
TV Okazje
visit register click click