OTRZYMAJ DO 1,23% CashCoins Neonet Tani Kredyt
Chcesz również otrzymać 4,00% CashCoins od SALENEO?

CashBack i zniżka w SALENEO

Markowa odzież z rabatem w SALENEO

SALENEO to zupełnie nowy wymiar wyprzedaży! To duży sklep internetowy (ponad 37 000 produktów i ciągle ich przybywa), który zapewnia szeroki wybór topowych marek jak Adidas, Nike, Puma, Timberland, Converse, Reebok czy New Balance. Klienci znajdą tu najnowsze kolejce - jak też te z lat ubiegłych. Większość modeli oferowana jest w najniższej cenie na rynku! Sklep organizuje mnóstwo przecen i promocji.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w SALENEO

Nie znaleziono.

SALENEO Opinie 7 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Jolanta Filipiak  | 04/06/19   20:27:48 | Recenzja o sklepie :
Sklep z ciagłymi wyprzedażami znanych światowych marek, często sportowych. W jednym sklepie mnóstwo towaru przecenionego, więc warto wybrać się tutaj na zakupy. Sklep ma wiele pozytywnych opinii, moja także.
Bogusława Staśczak  | 08/07/18   05:57:22 | Recenzja o sklepie :
Interesujący sklep z odzieżą bardzo dobrych marek: Nike, Adidas itp.Oferuje ciekawą wyprzedaż .Bardzo ładne wzornictwo i kolory.Ma duże promocje i zniżki.Każdy znajdzie coś dla siebie za niewygórowane pieniądze.
Marcin Nieduzak  | 23/10/17   20:02:58 | Recenzja o sklepie :
Markowa odzież z rabatem w SALENEO SALENEO to zupełnie nowy wymiar wyprzedaży! To duży sklep internetowy (ponad 37 000 produktów i ciągle ich przybywa), który zapewnia szeroki wybór topowych marek jak Adidas, Nike, Puma, Timberland, Converse, Reebok czy New Balance.
OTRZYMAJ DO 35,00 CashCoins Nest Bank Allegro
visit register click click