Side-Banner
Chcesz również otrzymać 10,00% CashCoins od Polbar.pl?

CashBack i zniżka w Polbar.pl

Sklepy i strony internetowe ze zniżką na Polbar.pl

Polbar.pl specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych rozwiązań w dziedzinie e-commerce. Oferta firmy to m.in. sklepy internetowe, strony internetowe, szablony sklepów allegro, Facebook i social media, Pozycjonowanie i Adwords a także szeroko pojęta grafika (ulotki, wizytówki, banery reklamowe).
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego wykrywacza cashbacku

rabaty i kody zniżkowe w Polbar.pl

Nie znaleziono.

Polbar.pl Opinie 5 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Marta Łozińska  | 17/02/17   12:45:14 | Recenzja o sklepie :
Super sklep internetowy . Polecam go każdemu, świetna firma , warto u nich być, dbają o klienta, są społeczni i prawdziwi profesjonaliści, dobrzy fachowcy w swojej dziedzinie, błyskawiczna realizacja. Bardzo dobry kontakt. Jeszcze raz polecam!
Ksawery Sarnecki  | 17/04/16   13:38:46 | Recenzja o sklepie :
Polbar.pl to nie rodzaj baru, ale raczej bazaru, czy nawet tworzenie instrumentów do odpowiedniej promocji własnego biznesu, kierowanego z zacisza domowego, lub jak ktoś woli właśnie z baru! Pomysł na profesjonalne narzędzia doskonały!
Ksawery Sarnecki  | 10/04/16   11:33:36 | Recenzja o sklepie :
Polbar to wbrew pozorom nie polski bar, ale raczej polski bazar... chodzi o sprzedaż szablonów sklepów internetowych, jak również stron na Allegro i Facebooku - ceny są dość wysokie, ale produkt wygląda na profesjonalny.

Popularne sklepy:

  Footer-Banner
Close
5,25% CashCoins
Juz teraz w Gino Rossi: Nowa Kolekcja -20%
Kod:NEW20
Side-Banner
visit register click click