OTRZYMAJ 4,00% CashCoins egmont.pl Polskie Linie Lotnicze LOT
Chcesz również otrzymać 3,50% CashCoins od Pako Lorente?

CashBack i zniżka w Pako Lorente

Ubrania i dodatki wysokiej jakości z rabatem w Pako Lorente

PAKO LORENTE to marka specjalizująca się przede wszystkim w produkcji koszul wizytowych, dzięki czemu stała się liderem na rynku polskim w tej dziedzinie. Od 5 lat firma skrupulatnie poszerza swój asortyment oferując nie tylko szeroką gamę kolorystyczną koszul wizytowych, ale również niepowtarzalne wzory krawatów. Dodatkowo odpowiadając na potrzeby klientów, poszerzyło asortyment o męskie obuwie, garnitury, marynarki, kurtki, swetry, bezrękawniki, kamizelki ślubne, paski, spinki i szaliki.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Pako Lorente

Nie znaleziono.

Pako Lorente Opinie 2 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Maria Stawska  | 27/09/19   10:24:26 | Recenzja o sklepie :
Jesli chodzi o prezenty dla Ukochanego- tylko Pako Lorente. Moj mezczyzna ceni sobie jakosc i bogaci swoj wizerunek, a pomaga mu w tym Pako. Uwielbiamy razem z mężem i polecamy! Szczegolnie wszelkiego rodzaju koszule, sa mega!
Zofia Cygon  | 24/11/18   14:39:53 | Recenzja o sklepie :
Super promocje na zakup koszul męskich i nie tylko do siedemdziesiąt procent na Black Friday .Jedyna taka okazja by wspaniały zakup wręczyć ukochanemu mężczyźnie.Dobry prezent na Mikołaja lub pod choinkę.
Close
do 4,00% CashCoins
Koszula + sweter -50% na drugą sztukę
Kod:GIFT- 50 M
OTRZYMAJ 0,60% CashCoins OleOle.pl home&you
visit register click click