Allegro.pl Allegro.pl
Chcesz również otrzymać 4,50% CashCoins od Paczuszka.com?

CashBack i zniżka w Paczuszka.com

Nadaj paczkę lub przesyłkę paletową ze zniżka na Paczuszka.com

Paczuszka.com to broker, umożliwiający wysyłkę paczek oraz przesyłek paletowych, także o nietypowych gabarytach, w dużo niższych cenach niż te znane z oficjalnych cenników. Paczuszka.com cieszy się zaufaniem znanych na polskim rynnku korporacji, instytucji państwowych, małych i średnich przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego wykrywacza cashbacku

rabaty i kody zniżkowe w Paczuszka.com

Nie znaleziono.

Paczuszka.com Opinie 4 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Renata Sarnecka  | 19/06/16   08:01:54 | Recenzja o sklepie :
Paczuszka.com to firma kurierska, która już swą nazwą chwyta za serce - po czyż może być coś piękniejszego niż paczuszka, którą można tanio wysłać i otrzymać na czas, kiedy się na nią czeka z utęsknieniem?
Szymon Mazur  | 08/05/16   19:04:06 | Recenzja o sklepie :
Serwis Paczuszka.com to nowoczesny i tani broker kurierski posiadający w swej ofercie przesyłki kurierskie DHL i GLS. Dzięki dystrybucji dużej liczby przesyłek, mogli wypracować atrakcyjne rabaty, z których korzystają ich zleceniodawcy.
Małgorzata Goljaszewska  | 29/11/15   14:29:43 | Recenzja o sklepie :
Potrzebujesz przetransportować coś o dużych nietypowych gabarytach? Wejdź na Paczuszka.com. Broker umożliwiający przesłanie czego chcesz, gdzie chcesz... Zamówiłeś całą paletę wina? Z Paczuszką.com to nie problem. Sprawdź sam jakie to proste!

Popularne sklepy:

  Zalando Lounge
Showmax 4F
visit register click click