Side-Banner
Chcesz również otrzymać 1,50% CashCoins od oponytanio.pl?

CashBack i zniżka w oponytanio.pl

Upust na opony samochodowe na oponytanio.pl

Serwis opnytanio.pl posiada szeroką ofertę opon samochodowych między innymi z kategorii: opony letnie, zimowe, całoroczne, terenowe, bieżnikowe, przemysłowe, motocyklowe. Główne marki sprzedawanych open Michelin, Goodyear, Debica, Continental. Serwis proponuje również możliwość montowania opon.
Kategorie
CashCoins
1,50%
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego wykrywacza cashbacku

rabaty i kody zniżkowe w oponytanio.pl

Nie znaleziono.

oponytanio.pl Opinie 18 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Andrzej Jędrzejewski  | 29/10/17   11:48:32 | Recenzja o sklepie :
Sklep, na który w internecie łatwo można trafić no i oczywiście zrobić zakupy dla swojego auta. A to za sprawą ciekawej stronki, gdzie bez większej trudności znajdziesz opony dobrej jakości. Dostawa na miejsce ekspresowa:-)
Jozef Filipiak  | 29/10/17   11:31:51 | Recenzja o sklepie :
Sklep z fachową obsługą klienta, która profesjonalnie doradza. Praktycznie bez wychodzenia z domu zamawiasz opony do swojego auta. Dobrej jakości, z dostawą do domu na czas. Dla mnie jako emeryta nie ma lepszej okazji:-)
Jolanta Filipiak  | 23/10/17   06:27:53 | Recenzja o sklepie :
W tym sklepie znajdziesz bardzo tanio opony do różnych aut, od małych do ciężarowych, a zatem w różnych rozmiarach. Strona sklepu jest jasno utworzona, sklep nie jest drogi, ma dość spore upusty. Cieszy się dobrą opinią wśród klientów. Wart polecenia:-)

Popularne sklepy:

  Footer-Banner
Close
5,25% CashCoins
Juz teraz w Gino Rossi: Nowa Kolekcja -20%
Kod:NEW20
Side-Banner KarmimyPsiaki.pl
visit register click click