CosDlaZdrowia.pl T-Mobile
Chcesz również otrzymać 0,90% CashCoins od OleOle.pl?

CashBack i zniżka w OleOle.pl

w tym sklepie otrzymasz CashBack + dodatkowy rabat dzięki //akcjom zniżkowym

Rabat na sprzęt elektroniczny, AGD i RTV na OleOle.pl

OleOle.pl znajduje się w czołówce sklepów internetowych zajmujących się sprzedażą sprzętu fotograficznego, komputerowego, elektronicznego, RTV i AGD. Najpopoularniejsze marki produktów to: Philips, Sony, Samsung, LG, Canon, Bosch, Electrolux.
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego wykrywacza cashbacku

rabaty i kody zniżkowe w OleOle.pl

0,90% CashCoins
banner
Teraz kupując objęty promocją model pralki, pralko-suszarki lub lodówki w OleOle.pl możesz dostać nawet 15% zwrotu za swój zakup!
Oferta ważna do: 10-10-2018 Zobacz promocję
0,90% CashCoins
banner
Do 1920 zł zwrotu za zakup wybranych aparatów NIKON i obiektywów NIKKOR w OleOle.pl! Promocja do końca lata. Zatrzymaj letnie wspomnienia!
Oferta ważna do: 31-07-2018 Zobacz promocję

OleOle.pl Opinie 140 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Krzysztof Domagała  | 19/07/18   20:00:47 | Recenzja o sklepie :
Sklep jak najbardziej godzien polecenia . Oferuje bardzo szeroki wybór wszelkiego asortymentu . Wszystko w bardzo przystępnych cenach i dobrej jakości , więc każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
Miłosław Gibuła  | 19/07/18   03:40:22 | Recenzja o sklepie :
Witam. Polecam sklep z całą odpowiedzialnością gdyż mają najniższe ceny gdyż nie muszą utrzymywać sklepu stacjonarnego i personelu. A poza tym mają ogromny wybór produktów z danej kategorii i zawsze znajdziemy w sklepie coś czego szukamy.
Dariusz Dziopak  | 19/07/18   07:53:34 | Recenzja o sklepie :
OLE OLE ! to sklep w którym można zawsze znaleźć cos co aktualnie jest potrzebne, akcje promocyjne, dobrej jakości towar i możliwość odbioru zamówionego towaru w placówkach stacjonarnych. Wszystko to powoduje, ze warto zaglądać na stronę sklepu i warto kupować.

Popularne sklepy:

  Footer-Banner
home&you Zalando Lounge
visit register click click