lendon.pl
Chcesz również otrzymać 2,50% CashCoins od NICI.pl?

CashBack i zniżka w NICI.pl

Zabawki ze zniżką na NICI.pl

NICI.pl to sklep internetowy z oryginalnymi zabawkami niemieckiej marki NICI. Sklep NICI.pl oferuje wysokiej jakości zabawki oraz akcesoria pluszowe. NICI to przede wszystkim niepowtarzalne wzornictwo oraz wykonanie i dbałość o każdy szczegół. W asortymencie sklepu klienci oprócz zabawek pluszowych znajdą również artykuły szkolne: takie jak piórniki, notesy czy plecaki oraz akcesoria: zegarki, termofory i inne.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w NICI.pl

Nie znaleziono.

NICI.pl Opinie 22 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Gosia W  | 02/04/19   11:38:37 | Recenzja o sklepie :
sklep NICI warto polecić bo jest to sklep bardzo dobrze zaopatrzony w śliczne zabawki i nie tylko a jakość towaru naprawdę dobra . Zawsze miła obsługa a zakupione rzeczy są szybko wysyłane Kontakt ze sklepem dobry
Bartosz Borkowski  | 26/01/19   07:25:53 | Recenzja o sklepie :
Sklep z zabawkami niemieckiej marki NICI. Sklep NICI.pl oferuje wysokiej jakości zabawki oraz akcesoria pluszowe. NICI to przede wszystkim niepowtarzalne wzornictwo oraz wykonanie i dbałość o każdy szczegół! POLECAM !
Robert Żelasko  | 24/10/18   12:14:58 | Recenzja o sklepie :
Sklep NICI.pl to super miejsce na zakupy zabawek.Są tutaj oryginalne zabawki i akcesoria pluszowe niemieckiej marki NICI.Wszystkie zabawki są wykonane niezwykle starannie z dbałością o najmniejszy szczegół.Miła i profesjonalna obsługa,polecam każdemu.
TV Okazje
visit register click click