OTRZYMAJ DO 4,00 CashCoins Multu Tripadvisor
Chcesz również otrzymać 4,00% CashCoins od NaturaBazar?

CashBack i zniżka w NaturaBazar

Naturalne kosmetyki i suplementy diety z rabatem w NaturaBazar

NaturaBazar to sklep oferujący najwyższej jakości naturalne kosmetyki oraz suplementy diety. Asortyment został starannie wyselekcjonowany wśród produktów wiodących firm zagranicznych. Ekologiczne kosmetyki oraz naturalne suplementy diety oprócz najlepszej jakości, cechują się przystępnymi cenami. Zespół tworzący obsługę sklepu to młode i entuzajstyczne osoby, chętne do pomocy i niezostawiający klientów bez pomocy i profesjonalnej obsługi.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w NaturaBazar

Nie znaleziono.

NaturaBazar Opinie 3 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Marzena Jędrzejewska  | 06/06/19   19:41:27 | Recenzja o sklepie :
Sklep-bazar z naturalnymi kosmetykami, a więc na czasie, gdzie stawia się na naturę i ekologię. Ma sporo pozytywnych opinii klientów, warto więc coś zamówić, aby się o tym przekonać. Polecam zakupowiczom internetowym
Renata Janicka  | 17/02/19   22:21:05 | Recenzja o sklepie :
Duży wybór naturalnych kosmetyków i suplementów. Używałam min. szamponu do włosów przetłuszczających się i naprawdę rewelacja: moje włosy odżyły i już nie muszę myć ich codzienne. Ceny przystępne a efekty rewelacyjne.
Jerzy KrzemieÅ„  | 29/08/16   20:36:39 | Recenzja o sklepie :
Firma stara się o zadowolenie swoich klientów. W trakcie realizacji zamówienia okazało się, że brak jest jednej pozycji. W zamian otrzymałem inny kosmetyk, który sobie wybrałem, a który był nawet nieco droższy. Za co dziękuję:)
Close
do 6,00% CashCoins
Zamawiaj bez kosztów dostawy
Kod:WRZESIEN50
Side-Banner Sun&Snow
visit register click click