Avans Allegro.pl
Chcesz również otrzymać 2,50% CashCoins od Nasz Smyk?

CashBack i zniżka w Nasz Smyk

Odzież dziecięca z rabatem w Nasz Smyk

NaszSmyk.pl to sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą markowych artykułów dla niemowląt i dzieci. Oferują również liczne artykuły dla mam, w sklepie znajdziesz prawie wszystko dla siebie i swojej pociechy a to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach. Sklep zapewnia wysoki standard usług i znakomitą jakość. Obsłudze sklepu zalezy na 100% zadowoleniu klientów.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Nasz Smyk

Nie znaleziono.

Nasz Smyk Opinie 13 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Jerzy Krzemień  | 20/05/16   19:35:55 | Recenzja o sklepie :
NEGATYW!!! - dostałem wiadomość o dostarczeniu przesyłki, pomimo że nie dotarła, ze strony poczty zero informacji, po 3 dniach od "dostarczenia" przesyłki wg poczty w godzinach wieczornych, podjechał Pan i bez pokwitowania i żadnej informacji zostawił przesyłkę.
Agnieszka Baran  | 22/05/16   11:29:58 | Recenzja o sklepie :
Polecam wszystkim ten sklep, którzy chcą znaleźć coś godnego polecenia dla swoich maluszków. Sklep Nasz Smyk oferuje szereg bardzo dobrej i wysokiej jakości produktów dla dzieci w przystępnych cenach.
Marek Zadęcki  | 23/05/16   13:15:32 | Recenzja o sklepie :
"Zależy nam na 100% zadowolonych klientów" - to stwierdzenie nie jest tanim chwytem reklamowym. Polecam Wam sklep internetowy NaszSmyk.pl Mają tam bardzo kompetentnych pracowników, niskie ceny i krótkie terminy dostawy.
  Nest Bank
NjuMobile MediaExpert
visit register click click