OTRZYMAJ DO 2,75% CashCoins Sun&Snow Sun&Snow
Chcesz również otrzymać 3,50% CashCoins od Myness?

CashBack i zniżka w Myness

Biżuteria artystyczna z rabatem na Myness

Myness to polska, szybko rozwijająca się marka modnej biżuterii. Biżuterię projektują i wykonują sami właściciele z wysokiej jakości produktów takich jak kamienie szlachetne i półszlachetne, kryształy Swarovski, srebro. Oferta sklepu stale się powiększa. Na bieżąco śledzone są najnowsze trendy, dostarczając klientom produkty modne i najwyższej jakości.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Myness

Nie znaleziono.

Myness Opinie 7 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Józef Filipiak  | 03/06/19   20:38:01 | Recenzja o sklepie :
Elegancka bizuteria ze sklepu Myness jest na najważniejsze okazje. Precyzyjnie wykonana, ozdobiona gustownie, zachęca do jeje zakupu. Bizuteria droga lecz niepowtarzalna. Strona sklepu jest bogato ozdobiona reklammai i ofertą.
Wiktoria Jędrzejewska  | 07/03/19   19:21:30 | Recenzja o sklepie :
Sklep Myness to sklep z biżuterią wykonana przez osoby fizyczne, wykonana z kamieni i innych tworzyw. Precyzja wykonania sprawia, że warto na stronie tego sklepu zatrzymać się. Ja zamawiałam dla mojej Mamy, super:-)
Andrzej Filipiak  | 01/01/19   16:34:23 | Recenzja o sklepie :
Sklep sprzedający bardzo ładną i elegancką biżuterię, ciekawie, wzorzyście zaprojektowaną. Towar wysyła zaraz po zamówieniu przez klienta. Ma dobre opinie, bo sobie na nie zapracował. Strona sklepu bardzo zachęca.

Podobne sklepy

Close
do 6,00% CashCoins
Zamawiaj bez kosztów dostawy
Kod:WRZESIEN50
OTRZYMAJ DO 7,88% CashCoins Mango.pl MediaExpert
visit register click click