OTRZYMAJ 3,00% CashCoins renee.pl Plus
Chcesz również otrzymać 2,00% CashCoins od monnari?

CashBack i zniżka w monnari

Odzież damska ze zniżką na monnari

Monnari jest liderem w segmencie eleganckiej, stylowej odzieży dla Pań aktywnych i nowoczesnych, a zarazem pragnących podkreślać swoją kobiecość. Własna wzorcownia, tandem doświadczonych projektantek i ludzie, dla których moda jest prawdziwą pasją, składają się na sukces marki stawiającej na jedyny w swoim rodzaju, pełen wysublimowanej elegancji styl.
Kategorie
CashCoins
1,00%
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w monnari

Nie znaleziono.

Blog monnari

monnari Opinie 14 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Zofia Cygon  | 03/03/19   10:52:03 | Recenzja o sklepie :
Niepowtarzalna okazja do zakupów w sklepie internetowym Monnari, można wykorzystać dobrą wiadomość o promocji do siedemdziesiąt procent taniej i kupić rewelacyjne i modne torebki. Polecam i zapraszam.
krystyna dudek  | 03/02/19   11:50:50 | Recenzja o sklepie :
Elegancka i w bardzo dobrym gatunku odzież dla kobiety , która chce dobrze wyglądać. Do zakupów zachęcają ceny i liczne promocje. Obniżki są szybko wprowadzane. Klasyka i trochę ekstrawaganckie połączenie z ciekawą kolorystyką.
Szymon Michalski  | 08/01/19   06:25:50 | Recenzja o sklepie :
Monnari to sklep z markową odzieżą damską, jakość ubrań nie wymaga polecenia. Super kolorystyka jak i fasony. Polecam bo choć ceny trochę z kosmosu to warto zapłacić, panie nie będą żałować. Obsługa bardzo miła.
OTRZYMAJ 0,00% CashCoins Alior GUESS
visit register click click