Orsay
Chcesz również otrzymać 3,00% CashCoins od Medicast?

CashBack i zniżka w Medicast

Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny z rabatem w Medicast!

Medicast to sklep, w którym znajdziesz bogatą ofertę sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego. Produkty oparte są na opatentowanych elementach konstrukcji i unikatowych rozwiązaniach. W ofercie sklepu znajdują się miedzy innymi: stabilizatory nadgarstka, ortezy stawu skokowego, pasy i ortezy tułowia, ortezy pooperacyjne, oraz produkty związane z medycyną sportową.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Medicast

Nie znaleziono.

Medicast Opinie 3 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Jolanta Filipiak  | 14/08/18   06:13:37 | Recenzja o sklepie :
Medicast to solidny sklep ze sprzętem dla rekonwalescentów, oferujący wysokiej jakości sprzęt ortopedyczny i nie tylko. Jeden z nielicznych takich sklepów w internecie. Sprzęt solidnych znanych marek, często refundowany.
Gosia w  | 03/05/18   11:50:27 | Recenzja o sklepie :
polecam ten super sklep ze wspaniałym sprzętem medycznym Tutaj jest wszystko co może pomóc w osiągnięciu lepszej kondycji dla schorowanych osób Polecam szczególnie osobom starszym tutaj zakupy robi się wygodnie i z fachową pomocą
Mateusz Gawroński  | 07/10/17   00:24:38 | Recenzja o sklepie :
Witam, serdecznie polecam sklep Medicast. Jest tu wiele ciekawych produktów na każdą kieszeń. Ogromny wybór w połączeniu z wieloma promocjami. Polecam serdecznie wszystkim, którzy sobie cenią jakość w dobrej cenie.

Podobne sklepy

  Zalando Lounge
home&you
visit register click click