OTRZYMAJ 2,25% CashCoins home&you Tripadvisor
Chcesz również otrzymać 3,00% CashCoins od Medicast?

CashBack i zniżka w Medicast

Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny z rabatem w Medicast!

Medicast to sklep, w którym znajdziesz bogatą ofertę sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego. Produkty oparte są na opatentowanych elementach konstrukcji i unikatowych rozwiązaniach. W ofercie sklepu znajdują się miedzy innymi: stabilizatory nadgarstka, ortezy stawu skokowego, pasy i ortezy tułowia, ortezy pooperacyjne, oraz produkty związane z medycyną sportową.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Medicast

Nie znaleziono.

Medicast Opinie 6 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Marzena Jędrzejewska  | 25/04/19   19:49:00 | Recenzja o sklepie :
Medicast to sklep ze sprzętem i urządzeniami rehabilitacyjnymi, z gwarantowana gwarancją na te rzeczy. Obsługa klienta doradza na wysokim poziomie swoim klientom. Zamawiasz i za kilka dni masz w domu:-)
Genowefa Żelasko  | 11/04/19   12:58:10 | Recenzja o sklepie :
Sklep Medicast to super miejsce na zakupy sprzętu medycznego.Jest tutaj sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny w bardzo atrakcyjnych cenach.Miła i profesjonalna obsługa,szybka i tania dostawa,polecam każdemu.
Józef Filipiak  | 27/01/19   16:43:32 | Recenzja o sklepie :
Sklep Medicast jest w pełni sklepem medycznym wyspecjalizowanym w sprzedaży sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Oferuje urządzenia różnych znanych marek, z gwarancją i wysokiej jakości. Polecam ten sklep, gdyż mnie nie zawiódł.

Podobne sklepy

Close
do 6,00% CashCoins
Zamawiaj bez kosztów dostawy
Kod:WRZESIEN50
OTRZYMAJ DO 5,25% CashCoins Mango.pl MediaExpert
visit register click click