Side-Banner Tripadvisor
Chcesz również otrzymać 2,50% CashCoins od MebleLargo.pl?

CashBack i zniżka w MebleLargo.pl

Meble z rabatem na MebleLargo.pl

MebleLargo.pl to sklep, który zajmuje się dystrybucją mebli na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. Asortyment sklepu stanowi głównie bogaty wybór mebli z takich kategorii jak: Meble tapicerowane, systemowe, sosnowe, kuchenne, meblościanki oraz komody. Ofertę sklepu uzupełniają: materace, łóżka i stelaże, stoły i krzesła oraz ławy
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w MebleLargo.pl

Nie znaleziono.

MebleLargo.pl Opinie 5 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Bartosz Borkowski  | 07/12/18   05:07:51 | Recenzja o sklepie :
Sklep zajmujący się dystrybucją mebli na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. Asortyment sklepu stanowi głównie bogaty wybór mebli z takich kategorii jak: Meble tapicerowane, systemowe, sosnowe, kuchenne, meblościanki oraz komody. POLECAM !
Andrzej Jędrzejewski  | 15/11/18   17:51:46 | Recenzja o sklepie :
Sklep z bogatym wyposażeniem meblarskich, w zależności od rodzaju pomieszczenia. Wybór jest bardzo duży, jest z czego wybierać. Cenowo średni, drogi raczej nie jest. Meble dobrej jakości, drewniane i nie tylko.
Justyna Danielska  | 18/05/18   17:03:47 | Recenzja o sklepie :
Bardzo fajny sklem ciekawa aranżacja przystepne ceny dla wszystkich wspaniałe promocje eleganckie wzory prowesjonalne podejscie do klienta mila obsluga z przyjemnością moge polecić ten sklep wszystkim.
Close
do 6,00% CashCoins
Zamawiaj bez kosztów dostawy
Kod:WRZESIEN50
OTRZYMAJ DO 5,25% CashCoins Mango.pl FEMESTAGE
visit register click click