OTRZYMAJ DO 4,50% CashCoins PANDORA Allegro
Chcesz również otrzymać 2,50% CashCoins od MAGNAT?

CashBack i zniżka w MAGNAT

Farby i struktury do dekoracji wnętrz z rabatem w MAGNAT!

Sklep internetowy MAGNAT powstał z myślą o osobach, które poszukają wysokiej jakości farb i struktur dekoracyjnych do swojego wnętrza. Sklep internetowy producenta marki MAGNAT oferuje farby ceramiczne i lateksowe, jak również oryginalne struktury dekoracyjne i wysokiej jakości narzędzia malarskie. Odwiedź sklep online i kup wszystkie potrzebne produkty do zrobienia remontu w swoim domu.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w MAGNAT

Nie znaleziono.

MAGNAT Opinie 6 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Krystyna Drozd  | 12/08/19   13:32:37 | Recenzja o sklepie :
Jeśli planujesz malowanie domu czy mieszkania, to z czystym sumieniem mogę polecić sklep Magnat. Szeroki wybór farb, narzędzi malarskich, struktur dekoracyjnych nic tylko kupować. Ceny na każdą kieszeń.
Gosia w  | 16/09/18   14:01:23 | Recenzja o sklepie :
sklep ze świetną farbą do malowania ścian .Jeśli mam dobrze i na długo pomalować moje ściany to zawsze kupuję w tym sklepie i tej marki i wiem że z zakupów będę zadowolona Obsługa miła towar super i dostawa szybka
Jozef Filipiak  | 26/08/18   07:49:05 | Recenzja o sklepie :
Sklep ze szlachetnymi farbami do każdego pomieszczenia, i tego skromnego i tego ekskluzywnego. Wszędzie dają efekt taki sam. Są dość drogie na rynku polskim, ale bardzo trwałe i do tego łatwo zmywalne.
Close
do 6,00% CashCoins
Zamawiaj bez kosztów dostawy
Kod:WRZESIEN50
OTRZYMAJ DO 6,00% CashCoins Zalando Lounge Allegro
visit register click click