publio.pl
Chcesz również otrzymać 10,00% CashCoins od ListyMikolaja.pl?

CashBack i zniżka w ListyMikolaja.pl

Wyjątkowe listy od Świętego Mikołaja ze zniżką na ListyMikolaja.pl.

Na ListyMikolaja.pl stworzysz niepowtarzalny Listy od Świętego Mikołaja dla swojego dziecka. Każdy list od Mikołaja opowiada inną, pełną przygód, zabawną, historię z codziennego życia w Laponii. Osobisty list oraz wideo wiadomość od Mikołaja to obowiązkowy zestaw na święta, którym zaskoczysz swoje dziecko, brata, siostrę, a nawet rodziców lub współpracowników. Spraw swoim najbliższym wspaniałą niespodziankę.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w ListyMikolaja.pl

Nie znaleziono.

Blog ListyMikolaja.pl

ListyMikolaja.pl Opinie 8 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
 | 02/03/19   18:59:05 | Recenzja o sklepie :
Co roku nasze dzieci otrzymują kolorową kopertę, która wyprawia ich w wielką radość. Wewnątrz znajduje się list od Świętego Mikołaja, i jakiś drobny upominek. Do dziś nie wiemy kto nam to wysyła, ale radość jest ogromna dzięki ListyMikołaja.pl
Szymon Mazur  | 04/03/19   01:02:11 | Recenzja o sklepie :
Zaskocz bliskich spersonalizowanym wideo z ich imieniem i zdjęciami. Mikołaj wypowie na filmie imię, zobaczy dodane przez Ciebie zdjęcia i zaprosi adresata do swojego magicznego domu. Wybierz szablon, podaj imię i dowolnie edytuj treść.
Agata Grabarek  | 14/02/17   10:30:29 | Recenzja o sklepie :
Bardzo fajny sklep internetowy ktory w swojej ofercie ma list jak i wideo od Świetego Mikolaja dla dziecka. Oferta jest swietna godna polecenia dzieci zadowolone jak i rodzice.
  Nest Bank
Alior Bank
visit register click click