MOODO
Chcesz również otrzymać 10,00% CashCoins od ListyMikolaja.pl?

CashBack i zniżka w ListyMikolaja.pl

Wyjątkowe listy od Świętego Mikołaja ze zniżką na ListyMikolaja.pl.

Na ListyMikolaja.pl stworzysz niepowtarzalny Listy od Świętego Mikołaja dla swojego dziecka. Każdy list od Mikołaja opowiada inną, pełną przygód, zabawną, historię z codziennego życia w Laponii. Osobisty list oraz wideo wiadomość od Mikołaja to obowiązkowy zestaw na święta, którym zaskoczysz swoje dziecko, brata, siostrę, a nawet rodziców lub współpracowników. Spraw swoim najbliższym wspaniałą niespodziankę.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w ListyMikolaja.pl

Nie znaleziono.

Blog ListyMikolaja.pl

ListyMikolaja.pl Opinie 6 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Agata Grabarek  | 14/02/17   10:30:29 | Recenzja o sklepie :
Bardzo fajny sklep internetowy ktory w swojej ofercie ma list jak i wideo od Świetego Mikolaja dla dziecka. Oferta jest swietna godna polecenia dzieci zadowolone jak i rodzice.
Marcin Gorynowicz  | 07/01/17   16:58:15 | Recenzja o sklepie :
Swietny pomysl na prezent dla rodziny, super pamiatka na swieta, wideo stworzone w wysokiej rozdzielczosci z pomyslem, niepowtarzalny klimat. Polecam za ta cene warto stworzyc swoje swiateczne wideo
Ewelina Zielonka  | 14/12/16   21:05:47 | Recenzja o sklepie :
ŚWIETNY POMYSŁ. Synek był bardzo szczęśliwy , że prawdziwy Mikołaj mówi właśnie do niego. Film bardzo bardzo realistyczny. PAMIĄTKA NA BARDZO DLUGO .Ciągle i wszystkim o tym opowiada. Zachwyt nie do opisania, a przecież o to właśnie chodzi . Polecam!
  BonPrix
Ferratum
visit register click click