Niewielka Pożyczka Allegro.pl
Chcesz również otrzymać 5,25% CashCoins od KUBENZ?

CashBack i zniżka w KUBENZ

Moda męska z rabatem w KUBENZ!

KUBENZ to wyraz klasyki i stylu dedykowany nowoczesnemu, dynamicznemu mężczyźnie - bez względu na jego wiek i pozycję zawodową. Kolekcje tworzone są zarówno z myślą o tych, którzy preferują klasyczne stylizacje, jak również dla mężczyzn poszukujących casualowych, nieformalnych rozwiązań. Mariaż inspiracji światowymi trendami i tradycji polskiego krawiectwa stanowi gwarancję unikalnych, a jednocześnie ponadczasowych produktów. Kolekcje KUBENZ sygnowane znakiem „polskie krawiectwo” są gwarancją najwyższej jakości.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w KUBENZ

Nie znaleziono.

KUBENZ Opinie 5 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Andrzej Filipiak  | 04/09/18   06:17:52 | Recenzja o sklepie :
KUBENZ to marka sama w sobie. Dla prawdziwego, eleganckiego Mężczyzny zawsze wychodzi na przeciw. Oferta sklepu jest bardzo stonowana. Jest dość drogi, ale warto zainteresować się jego ofertą. Obsługa jest w porządku.
Marzena Jędrzejewska  | 05/07/18   14:10:31 | Recenzja o sklepie :
Moda męska ze sklepu KUBENZ jest nie dla każdego Mężczyzny. Patrząc po cenach jest dla Panów typowo znających swój styl i z pełną kieszenią. Garnitury perfekcyjnie skrojone pięknie eksponują sylwetkę.
Jolanta Filipiak  | 03/07/18   13:40:44 | Recenzja o sklepie :
KUBENZ to jest marka sama w sobie. Solidna i niepowtarzalna. Garnitury dla eleganckiego Mężczyzny, pewnego siebie można tu kupić. Są drogie, jednak często takich rzeczy nie kupuje się. Polecam Panom:-)
  Nest Bank
NjuMobile Nest Bank
visit register click click