Side-Banner KarmimyPsiaki.pl
Chcesz również otrzymać 2,50% CashCoins od JULA?

CashBack i zniżka w JULA

Wszystko dla domu i rodziny ze zniżką w JULA!

JULA oferuje szeroką i zróżnicowaną gamę produktów w przystępnych cenach. Oferta sklepu kierowana jest do osób ceniących aktywny wypoczynek, miłośników ogrodnictwa, sportowców-amatorów, kreatywnych majsterkowiczów oraz fachowców poszukujących profesjonalnych narzędzi.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego wykrywacza cashbacku

rabaty i kody zniżkowe w JULA

Nie znaleziono.

JULA Opinie 11 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Andrzej Jędrzejewski  | 08/02/18   20:01:34 | Recenzja o sklepie :
Dla mnie najlepszy, bo prawie wszystko w nim kupiłem do remontu domu. I do tego dokupiłem jeszcze ozdoby i akcesoria. Sklep ma fajną stronę w necie, przyciągającą zainteresowanych. Wydaje mi się, ze jest tańszy niż sklep stacjonarny.
Marzena Jędrzejewska  | 25/01/18   06:58:33 | Recenzja o sklepie :
JULA to sklep ze wszystkim dla domu, od murów po jego wnętrze.Materiał budowlany i wyposażenie to główne materiały sprzedażowe. Są też rośliny i zdobiące wnętrza domu akcesoria. Towaru nie zabraknie dla nikogo. Polecam.
Helena Filipiak  | 16/01/18   10:07:46 | Recenzja o sklepie :
JULA to, mozna rzec, sklep wielobranżowy, w którym można kupić wszystko do domu, od materiałów budowlanych po dekoracje. Super - sklep, który sprawdził sie na rynku polskim w tej kategorii. Przystępny cenowo.

Popularne sklepy:

  Play
Close
5,25% CashCoins
Juz teraz w Gino Rossi: Nowa Kolekcja -20%
Kod:NEW20
Play Play
visit register click click