OTRZYMAJ DO 7,50% CashCoins ABOUT YOU FEMESTAGE
Chcesz również otrzymać 3,75% CashCoins od GUESS?

CashBack i zniżka w GUESS

w tym sklepie otrzymasz CashBack + dodatkowy rabat dzięki //akcjom zniżkowym

Odzież ze zniżką w GUESS

w sklepie GUESS znajdziesz najnowsze trendy dla niej, dla niego i dla dzieci. Od lat GUESS jest jedną z nalpszych marek modowych na świecie.znajdziesz tutaj coś dla siebie i dla Twoich bliskich.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w GUESS

do 3,75% CashCoins
banner
Oferta ważna do: 24-08-2019 Zobacz promocję
do 3,75% CashCoins
banner
*Ekskluzywna oferta dla obecnych i nowych subskrybentów Newslettera na Guess.eu. Oferta ważna również w sklepach biorących udział w akcji, dla nowozapisanych i już obecnych członków GUESS LIST. Oferta ważna na zakupy dokonane na guess.eu. Oferta jest ważna tylko na wybrane artykuły GUESS, Marciano GUESS i GUESS Kids. Warunki oferty mogą się różnić w zależności od wybranego kraju dostawy.
Oferta ważna do: 29-08-2019 Zobacz promocję

GUESS Opinie 10 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Agnieszka Zrąbkowska  | 08/05/19   13:09:21 | Recenzja o sklepie :
Ten markowy sklep od zawsze jest przeze mnie odwiedzany. Super ciuchy w nim do tej pory kupiłam, bo jest wiele mody młodzieżowej. Ceny różne, dość wysokie, a warto polować na wyprzedaże. Polecam ten sklep koleżankom.
Jolanta Filipiak  | 02/04/19   18:44:00 | Recenzja o sklepie :
GUESS to jeden z najlepszych internetowych sklepów modowych dla obojga płci i dla dzieci. sklep ma regularnie nowości i dostawy zawsze w wyznaczonych terminach. Obsługa sklepu jest na wysokim poziomie komptenecji.
Marta Łozińska  | 06/12/18   18:06:29 | Recenzja o sklepie :
Super sklep internetowy. Świetna oferta, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jeżeli chcesz kupić coś modnego do ubrania to ten sklep jest właśnie dla Ciebie. Łatwo i bezproblemowo znajdziesz to czego szukasz. Szczerze polecam!!!!!!
OTRZYMAJ DO 2,50% CashCoins Booking.com MediaExpert
visit register click click