TaniaKsiążka.pl
Chcesz również otrzymać 3,60% CashCoins od GENERALI?

CashBack i zniżka w GENERALI

Ubezpieczenia ze zniżką w GENERALI

Generali, to jedna z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych na świecie, która od ponad 185 lat jest synonimem bezpieczeństwa i innowacyjności, zaspokajając zróżnicowane i wciąż zmieniające się potrzeby milionów klientów. W Polsce Grupa Generali obecna jest od 1999 r. Stale buduje swoją siłę stawiając na zdywersyfikowany model biznesowy oparty na trzech kluczowych obszarach: ochronie majątku i życia klientów indywidualnych, zarządzaniu oszczędnościami emerytalnymi oraz ubezpieczeniach korporacyjnych.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w GENERALI

Nie znaleziono.

GENERALI Opinie 9 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Andrzej Filipiak  | 07/08/18   07:46:06 | Recenzja o sklepie :
Sklep ubezpieczeniowy GENERALI posiada wiele ofert dostosowanych do określonego klienta. Wcześniej jednak na jego stronie można się z nimi zapoznać. Ze strony sklepu łatwo się korzysta. Kontakt ze sklepem bezproblemowy.
Bartosz Borkowski  | 20/07/18   16:38:50 | Recenzja o sklepie :
Jedna z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych na świecie, która od ponad 185 lat zapewnia bezpieczeństwo i innowacyjność, zaspokajając zróżnicowane i wciąż zmieniające się potrzeby milionów klientów. Zawierają bezpieczenie turystyczne, na życie, mieszkalne czy samochodowe !
Ryszard  | 15/04/18   17:01:00 | Recenzja o sklepie :
Miałam szkodę sprawca miał OC w Generali wszystko odbyło się bezproblemowo miła obsługa na infolinii rzeczoznawca był na drugi dzień po zgłoszeniu szkody pokryli wszystkie koszty włącznie z samochodem zastępczym polecam.
  Carrefour
Zalando Lounge
visit register click click