Gino Rossi MOODO
Chcesz również otrzymać 3,60% CashCoins od GENERALI?

CashBack i zniżka w GENERALI

Ubezpieczenia ze zniżką w GENERALI

Generali, to jedna z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych na świecie, która od ponad 185 lat jest synonimem bezpieczeństwa i innowacyjności, zaspokajając zróżnicowane i wciąż zmieniające się potrzeby milionów klientów. W Polsce Grupa Generali obecna jest od 1999 r. Stale buduje swoją siłę stawiając na zdywersyfikowany model biznesowy oparty na trzech kluczowych obszarach: ochronie majątku i życia klientów indywidualnych, zarządzaniu oszczędnościami emerytalnymi oraz ubezpieczeniach korporacyjnych.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego wykrywacza cashbacku

rabaty i kody zniżkowe w GENERALI

Nie znaleziono.

GENERALI Opinie 7 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Ryszard  | 15/04/18   17:01:00 | Recenzja o sklepie :
Miałam szkodę sprawca miał OC w Generali wszystko odbyło się bezproblemowo miła obsługa na infolinii rzeczoznawca był na drugi dzień po zgłoszeniu szkody pokryli wszystkie koszty włącznie z samochodem zastępczym polecam.
Ola K  | 15/04/18   17:17:03 | Recenzja o sklepie :
Mam w Generali ubezpieczone mieszkanie, niedawno miałam zalanie, szybko zajęto się moją sprawą i wypłacono odszkodowanie. Życzyłabym sobie i innym aby wszystkie TU były tak szybkie i solidne w działaniu jak generali. Polecam
Magdalena  | 15/04/18   17:25:36 | Recenzja o sklepie :
Jestem pozytywnie zaskoczona Towarzystwem Ubezpieczeniowym Generali, Konsultanci mili, rzetelni, we wszystkim pomagają, chętnie oddzwaniają i odpisują na maile od razu. Polecam wszystkim firmę Generali.

Popularne sklepy:

  T-Mobile
Zalando Lounge Smyk
visit register click click