OTRZYMAJ DO 2,25% CashCoins home&you Multu
Chcesz również otrzymać 3,60% CashCoins od GENERALI?

CashBack i zniżka w GENERALI

Ubezpieczenia ze zniżką w GENERALI

Generali, to jedna z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych na świecie, która od ponad 185 lat jest synonimem bezpieczeństwa i innowacyjności, zaspokajając zróżnicowane i wciąż zmieniające się potrzeby milionów klientów. W Polsce Grupa Generali obecna jest od 1999 r. Stale buduje swoją siłę stawiając na zdywersyfikowany model biznesowy oparty na trzech kluczowych obszarach: ochronie majątku i życia klientów indywidualnych, zarządzaniu oszczędnościami emerytalnymi oraz ubezpieczeniach korporacyjnych.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w GENERALI

Nie znaleziono.

GENERALI Opinie 10 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Jolanta Filipiak  | 02/10/18   05:16:37 | Recenzja o sklepie :
Sklep GENERALI, to dość pożądna firma ubezpieczeniowa, co ma oczywiście związek z finansami. Ma profesjonalną obsługę klienta, doradztwo na wysokim poziomie. Ma ciekawą stronę w internecie, trzeba się najpierw logować.
Andrzej Filipiak  | 07/08/18   07:46:06 | Recenzja o sklepie :
Sklep ubezpieczeniowy GENERALI posiada wiele ofert dostosowanych do określonego klienta. Wcześniej jednak na jego stronie można się z nimi zapoznać. Ze strony sklepu łatwo się korzysta. Kontakt ze sklepem bezproblemowy.
Bartosz Borkowski  | 20/07/18   16:38:50 | Recenzja o sklepie :
Jedna z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych na świecie, która od ponad 185 lat zapewnia bezpieczeństwo i innowacyjność, zaspokajając zróżnicowane i wciąż zmieniające się potrzeby milionów klientów. Zawierają bezpieczenie turystyczne, na życie, mieszkalne czy samochodowe !
Close
do 6,00% CashCoins
Zamawiaj bez kosztów dostawy
Kod:WRZESIEN50
OTRZYMAJ DO 2,75% CashCoins Sun&Snow Sun&Snow
visit register click click