OTRZYMAJ DO 4,00 CashCoins Multu MediaExpert
Chcesz również otrzymać 5,00% CashCoins od GEMRE?

CashBack i zniżka w GEMRE

Obuwie ze zniżką na Gemre.com.pl

Gemre.com.pl to sklep online w którym znajdziesz głównie obuwie męskie oraz damskie. Stale podążając za trendami sklep Gemre.com.pl dostarcza jak najlepsze modele w możliwe najniższych cenach. Produkty stanowiące asortyment sklepu wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem, niską ceną oraz wysoką jakością wykonania. Większość produktów jest sprowadzana z Angli, Francji, Włoch i USA lub produkowana w Polsce.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje

rabaty i kody zniżkowe w GEMRE

Nie znaleziono.

GEMRE Opinie 5 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Helena Filipiak  | 12/02/19   17:54:35 | Recenzja o sklepie :
Sklep GEMRE jest akurat dla mnie, bo jest tani, a ja mam niską emeryturę. Zawsze ma tez wyprzedaże, że wychodzi jeszcze taniej. Wybór obuwia i damskiego i męskiego jest duży. Polecam ten sklep wszystkim, jest na każda kieszeń.
Bartosz Borkowski  | 05/10/18   16:20:52 | Recenzja o sklepie :
Sklep, w którym znajdziesz głównie obuwie męskie oraz damskie. Stale podążając za trendami sklep Gemre.com.pl dostarcza jak najlepsze modele w możliwe najniższych cenach. Wejdź do GEMRE i kup swoje wymarzone buty !
Denis  | 10/03/18   11:03:04 | Recenzja o sklepie :
Godny uwagi sklep obuwniczy Gemre.com.pl. Obudnie o aktualnych trendach. Wykonane nie w Chinach. O przystępnych cenach. Dużo zniżek, promocji i rabatów. 15% zniżki za zapisanie się do newsletera. Tu są buty na każdą okazję dla niej i dla niego.
Close
do 6,00% CashCoins
Zamawiaj bez kosztów dostawy
Kod:WRZESIEN50
OTRZYMAJ DO 5,25% CashCoins Mango.pl Sun&Snow
visit register click click