Lendon.pl
Chcesz również otrzymać 3,00% CashCoins od FlixBus?

CashBack i zniżka w FlixBus

Bilety na przejazdy krajowe i międzynarodowe z rabatem w FlixBus!

FlixBus jest młodą firmą oferującą przewozy autokarowe i już od 2013 roku zmienia styl podróżowania milionów ludzi w Europie. Z niepowtarzalnego połączenia start-up’u technologicznego i firmy internetowej z klasycznym przedsiębiorstwem komunikacyjnym, w bardzo krótkim czasie została stworzona największą sieć przewozów międzymiastowych na rynku europejskim.
Kategorie
CashCoins
3,00%
Czytaj więcej
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w FlixBus

Nie znaleziono.

Blog FlixBus

FlixBus Opinie 12 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Sylwia  | 26/08/18   11:43:30 | Recenzja o sklepie :
Po przejęciu PolskiegoBusa wybrałam ta opcje dojazdu na wakacje. Dużo więcej możliwości niż przedtem, ale za to wyższe ceny. Dobry komfort jazdy, możliwość rezerwacji miejsc jak i anulacji. Polecam wszystkim podróżnym :)
Krystyna Drozd  | 02/07/18   09:05:59 | Recenzja o sklepie :
FlixBus oferuje chyba najkorzystniejsze ceny przejazdów autobusami zarówno w kraju jak i za granicą. Autobusy nowoczesne, komfortowe, bilety do nabycia na stronie internetowej przewoźnika. Polecam każdemu.
Renata Janicka  | 29/05/18   05:31:44 | Recenzja o sklepie :
Konkurencyjne przystępne ceny i komfortowe warunki przejazdów krajowych i międzynarodowych. Szczególnie polecam osobom niepełnosprawnym, poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Pies przewodnik nie stanowi tu problemu.
  Lendon.pl
visit register click click