Endo Zalando Lounge
Chcesz również otrzymać 3,00% CashCoins od FlixBus?

CashBack i zniżka w FlixBus

Bilety na przejazdy krajowe i międzynarodowe z rabatem w FlixBus!

FlixBus jest młodą firmą oferującą przewozy autokarowe i już od 2013 roku zmienia styl podróżowania milionów ludzi w Europie. Z niepowtarzalnego połączenia start-up’u technologicznego i firmy internetowej z klasycznym przedsiębiorstwem komunikacyjnym, w bardzo krótkim czasie została stworzona największą sieć przewozów międzymiastowych na rynku europejskim.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego wykrywacza cashbacku

rabaty i kody zniżkowe w FlixBus

Nie znaleziono.

FlixBus Opinie 8 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Wiktoria Jędrzejewska  | 24/05/18   17:23:46 | Recenzja o sklepie :
Z FlixBusem można sobie załatwić podróże w komfortowych warunkach, nie odczuwając skutków dłuższych podróży. Na stronie sklepu zawsze aktualny rozkład jazdy dla podróżnych. Ceny naprawdę konkurencyjne.
Marzena Jędrzejewska  | 17/05/18   10:57:19 | Recenzja o sklepie :
Sklep ten wychodzi na przeciw klienta, oferując tanie bilety na przejazd i krajowy i zagraniczny,. Warunki w autobusach są komfortowe. Nie czuje się długiego czasu podróży. sklep ten na pewno jest konkurencyjny
Andrzej Filipiak  | 15/05/18   18:30:01 | Recenzja o sklepie :
Oferta sklepu to za niewielkie pieniądze podróże po kraju i Europie. Jest na pewno konkurencyjny. W czasie podróży można odczuć komfort jazdy, czyli ma dobre autobusy. Sklep oferuje też aplikację na telefon.

Popularne sklepy:

  T-Mobile
Close
3,41% CashCoins
Rabat 30% na galanterię na Dzień Mamy w Wojas!
Kod:DM30
Play T-Mobile
visit register click click