OTRZYMAJ DO 4,00% CashCoins BonPrix MediaExpert
Chcesz również otrzymać 1,75% CashCoins od eVEGA.pl?

CashBack i zniżka w eVEGA.pl

Rabat na markową obuwie i galanterię skórzaną w sklepie online eVega.pl

Sklep internetowy eVega.pl posiada w swojej ofercie najwyższej jakości obuwie, galanterię skórzaną oraz bagaż renomowanych producentów polskich i zagranicznych. W sklepie można między innymi zakupić produkty marek - Ecco, Clarks, Gino Rossi, Geox, Mexx, Lacoste, Pikolinos czy Wittchen lub Dragon.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w eVEGA.pl

Nie znaleziono.

eVEGA.pl Opinie 3 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Szymon Mazur  | 29/03/19   08:23:33 | Recenzja o sklepie :
Sklep eVEGA.pl sprzedażą markowego obuwia, galanterii skórzanej i bagażu zajmuje się od 1990 roku. Sprowadza najwyższej jakości wyroby z renomowanych fabryk i od producentów polskich, włoskich, niemieckich, francuskich, brazylijskich i hiszpańskich.
Bogusława Staśczak  | 29/01/19   10:16:42 | Recenzja o sklepie :
Bardzo dobry sklep wyrobów skórzanych.W swojej ofercie posiada wysokiej jakości obuwie różnych znanych producentów oraz bagaż.Nie wychodząc z domu można zaopatrzyć się w artykuły potrzebne bez biegania po sklepach.
Marzena Jędrzejewska  | 08/11/18   16:03:33 | Recenzja o sklepie :
Sklep dla ludzi z kasą i eleganckich. Marki światowe, duży ich wybór. Sklep bardzo kompetentnie doradza. Na jego stronie jest dużo towaru, który bardzo dobrze ogląda się dzięki wysokiej jakości zdjęciom.
Close
Jeszcze: dni godzin minut sekund
OTRZYMAJ DO 3,00% CashCoins MediaExpert renee.pl
visit register click click