Gino Rossi TaniaKsiążka.pl
Chcesz również otrzymać 3,00% CashCoins od ECCO?

CashBack i zniżka w ECCO

Obuwie oraz akcesoria z rabatem w ECCO!

ECCO jest światowym liderem wśród marek obuwniczych łączącym styl i komfort. Firma zbudowała swój sukces na designie, skórze wysokiej jakości oraz innowacyjnej technologii. Założona w 1963 roku marka ECCO jest jednym z największych producentów obuwia na świecie, który czuwa i zarządza każdym etapem produkcji skóry, butów czy sprzedaży detalicznej. ECCO należy także do największych producentów wysokiej jakości skóry – zdaniem klientów jest wiodącą marką luksusową na skalę światową. Dzisiaj buty i akcesoria ECCO są sprzedawane w 88 krajach w 3 060 sklepach oraz 14 000 punktów sprzedaży na całym świecie. Firma prowadzona przez rodzinę zatrudnia obecnie 19 800 pracowników na świecie.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego wykrywacza cashbacku

rabaty i kody zniżkowe w ECCO

Nie znaleziono.

Blog ECCO

ECCO Opinie 4 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Arkadiusz Książyk  | 08/05/18   00:45:09 | Recenzja o sklepie :
Buty tej marki cenię sobie najbardziej, wspaniała i wysoka jakość wykonania sprawia, że nigdy nie żałuję pieniędzy wydanych na buty z tej właśnie firmy, moim zdaniem jakość musi po prostu kosztować, ale naprawdę warto.
Aleksandra Buzak-Senator  | 24/07/17   11:37:33 | Recenzja o sklepie :
Firma Ecco jest liderem wśród marek obuwniczych. Produkty skórzane są wysokiej jakości i komfortowo się noszą, ale nie odpowiada mi design obuwia damskiego. Kupuję tam śliczne i bezpieczne obuwie dla swojego dziecka, ceny outletowe są przystępne.
Tomasz Neuman  | 27/05/17   19:47:21 | Recenzja o sklepie :
Sklep ECCO to bardzo fajny sklep, w którym do wyboru jest naprawdę wiele produktów w przystępnych cenach, dodatkowo często organizowane są promocje. Wysyłka jak zawsze na czas !! Polecam serdecznie :)

Popularne sklepy:

  Avans
Avans
visit register click click