Gino Rossi
Chcesz również otrzymać 3,00% CashCoins od DrTusz.pl?

CashBack i zniżka w DrTusz.pl

Tusze i tonery ze zniżką na DrTusz.pl

Dr.Tusz.pl specjalizuje się w sprzedaży tuszy i tonerów dla drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych przeznaczonych do małych i średnich firm, oraz użytku domowego.W ofercie sklepu oprócz oryginalnych materiałów eksploatacyjnych, takich firm jak Hewlett-Packard, Samsung, Lexmark, Konica-Minolta, OKI, Brother, Xerox, Canon, znajdą Państwo przede wszystkim alternatywne tusze i tonery, tzw. zamienniki, jak i niezbędne surowce do samodzielnej regeneracji najpopularniejszych wkładów. DrTusz.pl na produkty sygnowane swoim logo, udzielana jest „Złota gwarancja” co oznacza, że produkt objęty jest gwarancją do momentu wyczerpania środka drukującego (proszku, tuszu)
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
statystyki
  • szybkość udzielania CashCoins:0.67 szybko w ciągu 0.67 dni
  • wiarygodność: 86% 86
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego wykrywacza cashbacku

rabaty i kody zniżkowe w DrTusz.pl

Nie znaleziono.

DrTusz.pl Opinie 6 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Janina Cyndler  | 27/03/18   20:57:10 | Recenzja o sklepie :
Zakupiony tusz na stronce internetowj tego sklepu DrTusz.pl okazał sie trafiony w dziesiatkę.Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu.Transakcja szybka i dostawa również bardzo szybka i bezproblemowa.Z miłą chęcia polecam zakupy w ty sklepie.
halina radomska  | 09/02/18   22:46:38 | Recenzja o sklepie :
Sklep Dr.Tusz.pl oferuje tusze i tonery do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych do użytku domowego oraz firm. W sprzedaży są oryginalne materiały eksploatacyjne znanych firm oraz alternatywne tusze i tonery (zamienniki). Produkty ze „złotą gwarancją”, polecam.
Jozef bilinski  | 09/02/18   22:50:53 | Recenzja o sklepie :
Sklep Dr.Tusz.pl oferuje tusze i tonery do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych do użytku domowego oraz firm. W sprzedaży są oryginalne materiały eksploatacyjne znanych firm oraz alternatywne tusze i tonery (zamienniki). Produkty ze „złotą gwarancją”, polecam

Popularne sklepy:

  Smyk
Avans Play
visit register click click