Play
Chcesz również otrzymać 6,00% CashCoins od Cocomilo?

CashBack i zniżka w Cocomilo

Poduszki i pufy ze rabatem na Cocomilo.pl

Sklep Cocomilo.pl został stworzony w trosce o dzieci. Cocomilo.pl to rzeczy tworzone z pasją, które będą jednocześnie służyły do zabawy oraz pozytywnie wpływały na naszych zdrowie dzieci.Oferta sklepu została niedawno poszerzona również o poduszki relaksujące dla matek, które chcą szybko odzyskać formę i równowagę wewnętrzną po porodzie.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Cocomilo

Nie znaleziono.

Cocomilo Opinie 4 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Wiktoria Jędrzejewska  | 16/08/18   06:07:03 | Recenzja o sklepie :
Sklep ten w trosce o naszych Milusińskich sprzedaje wysokiej jakości produkty, pozytywnie wpływające na ich zdrowie, ale też mogą się nimi bawić. Tzw. dwa w jednym.Materiały i dodatki sprzedawane przez Cocomilo opatrzone są certyfikatem.
Szymon Mazur  | 25/03/18   21:03:19 | Recenzja o sklepie :
Produkty Cocomilo wypełnione są łuską gryczaną, która w niezwykle skuteczny, naturalny sposób wpływa na poprawę zdrowia i komfortu snu. Wyjątkowy design ich poduszek zawdzięcza obrazkom wykonanym przez dzieci.
Jadwiga Zgliszewska  | 28/06/16   10:54:52 | Recenzja o sklepie :
Cocomilo.pl to sklep stworzony z myślą o małych dzieciach i młodych mamusiach oczekujących swojej pociechy. Są w nim produkty ekologiczne, higieniczne i miłe, służące głównie relaksowi i zabawie milusińskich. A to głównie tego im właśnie potrzeba!
  MediaExpert
MediaExpert
visit register click click