Citi Bank Karta Kredytowa
Chcesz również otrzymać 2,80% CashCoins od Cholewiński?

CashBack i zniżka w Cholewiński

w tym sklepie otrzymasz CashBack + dodatkowy rabat dzięki //akcjom zniżkowym

Galanteria skórzana w Cholewiński!

Polska, rodzinna marka, stworzona i prowadzona już od prawie 35 lat przez rodzinę Cholewińskich. Założyciel manufaktury Cholewińskich Jan mawia, że od początku istnienia firmy starał się zapoczątkować filozofię nowoczesnej polskiej marki mocno opartej na tradycji. Od tego czasu marka Cholewiński kojarzona jest z wyjątkowej jakości naturalną skórą. Kolejnym znakiem rozpoznawczym tej marki jest ręczna produkcja, którą firma kultywuje mimo rozwoju technologii.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Cholewiński

2,80% CashCoins
banner
Sale -50% w Cholewiński!
Oferta ważna do: 31-03-2019 Zobacz promocję

Cholewiński Opinie 5 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Zofia Cygon  | 22/12/18   15:50:07 | Recenzja o sklepie :
Super promocje zwłaszcza na zakup świetnych prezentów do pięćdziesiąt procent a także do dziesięciu procent taniej na zakup świetnych torebek.Można otrzymać sześćdziesiąt procent zniżki na bagaże.Polecam.
Jadwiga Zgliszewska  | 22/11/18   15:41:59 | Recenzja o sklepie :
Sklep Cholewiński jako firma z tradycjami dba o zachowanie marki. Ich obuwie i galanteria z wysoko gatunkowej skóry, ręcznie wykonywane, są pożądanym, choć nietanim towarem. Miejsce dla stylu, elegancji i wygody. Wiarygodny.
Helena Filipiak  | 30/10/18   06:24:48 | Recenzja o sklepie :
Jak pamiętam, marka ta od lat istnieje na rynku polskim. Oferuje wysokiej jakości produkty, bardzo dobrze wykonane. Dostawy sklepu są realizowane w krótkich terminach, co sprawia zadowolenie klientów.
  NjuMobile
SEPHORA
visit register click click