Play
Chcesz również otrzymać 2,80% CashCoins od Cholewiński?

CashBack i zniżka w Cholewiński

Galanteria skórzana w Cholewiński!

Polska, rodzinna marka, stworzona i prowadzona już od prawie 35 lat przez rodzinę Cholewińskich. Założyciel manufaktury Cholewińskich Jan mawia, że od początku istnienia firmy starał się zapoczątkować filozofię nowoczesnej polskiej marki mocno opartej na tradycji. Od tego czasu marka Cholewiński kojarzona jest z wyjątkowej jakości naturalną skórą. Kolejnym znakiem rozpoznawczym tej marki jest ręczna produkcja, którą firma kultywuje mimo rozwoju technologii.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Cholewiński

Nie znaleziono.

Cholewiński Opinie 3 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Helena Filipiak  | 30/10/18   06:24:48 | Recenzja o sklepie :
Jak pamiętam, marka ta od lat istnieje na rynku polskim. Oferuje wysokiej jakości produkty, bardzo dobrze wykonane. Dostawy sklepu są realizowane w krótkich terminach, co sprawia zadowolenie klientów.
Andrzej Filipiak  | 18/09/18   07:13:26 | Recenzja o sklepie :
Marka od lat kojarzona z solidnością wykonania. Sklep ma bardzo fajną stronkę w internecie. Opinie ma dobre wśród mojej rodziny i znajomych. Obsługę klienta ma znającą się na rzeczy, tj. na sprzedawanym towarze.
Bartosz Borkowski  | 23/02/18   06:30:19 | Recenzja o sklepie :
Od początku istnienia, marka Cholewiński kojarzona jest z wyjątkowej jakości naturalną skórą. Kolejnym znakiem rozpoznawczym tej marki jest ręczna produkcja, którą firma kultywuje mimo rozwoju technologii. Świetna jakość, dobre ceny !
  MediaExpert
visit register click click