OTRZYMAJ 3,00% CashCoins renee.pl TV Okazje
Chcesz również otrzymać 5,00% CashCoins od Caviallo?

CashBack i zniżka w Caviallo

Biżuteria ze zniżką w Caviallo

Biżuteria Caviallo została stworzona specjalnie dla mężczyzn i kobiet, którzy chcą podkreślić swój styl oraz niepowtarzalną osobowość. Idealna na co dzień, a także na szczególne okazje. Wykonana jest ręcznie z wielką pasją i zaangażowaniem - do produkcji używane są kamienie szlachetne, półszlachetne, egzotyczne skóry oraz srebro próby 925.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Caviallo

Nie znaleziono.

Caviallo Opinie 3 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Andrzej Jędrzejewski  | 02/05/19   18:19:40 | Recenzja o sklepie :
Sklep z pięknie wykonaną biżuterią dla każdej Pani. Ja żonie już kupiłem "coś" w tym z sklepie. Wybór błyskotek jest dość duży, ładnie wykonanych i bardzo precyzyjnie. Sklep szybko realziauje zamówienia.
Jozef Filipiak  | 03/03/19   20:40:19 | Recenzja o sklepie :
Biżuteria zakupiona w sklepie Caviallo cechuje sie wyszukanym stylem i elegancją. Dla osób ceniących sobie indywidualność. Porządnie wykonana i nieco droga. Sklep ma promocje i upusty dla stałych klientów.
Agnieszka Baran  | 14/03/18   07:13:28 | Recenzja o sklepie :
Caviallo oferuje ekskluzywną biżuterię bardzo wysokiej jakości. Wszystkie produkty są w wyjątkowych cenach. Uważam, że w tym sklepie każdy klient może bez problemu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Polecam w szczególności naszyjniki.
OTRZYMAJ DO 3,00% CashCoins MediaExpert Zalando Lounge
visit register click click