OTRZYMAJ DO 60,00 CashCoins Orange PożyczkaPlus
Chcesz również otrzymać 4,00% CashCoins od Bolw.pl?

CashBack i zniżka w Bolw.pl

Sprzęt i akcesoria wędkarskie ze zniżką na Bolw.pl

Bolw.pl to internetowy sklep wędkarski stworzony z myślą o prawdziwych pasjonatach szeroko pojętego wędkarstwa. W sklepie Bolw.pl znaleźć można takie produkty jak: wędki i wędziska (spiningi, feedery, baty, pickery, karpiówki, morskie, teleskopowe i inne), kołowrotki wędkarskie, żyłki i plecionki wędkarskie, spławiki wędkarskie, przynęty i zanęty wędkarskie, skrzynki i pojemniki wędkarskie, specjalistyczną odzież wędkarską, siedziska, namioty i parasole wędkarskie, torby, plecaki wędkarskie, akcesoria i zestawy wędkarskie, akcesoria podlodowe. Sklep Bolw.pl zapewnia fachową pomoc w doborze najodpowiedniejszego sprzętu dla konkretnych potrzeb.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Bolw.pl

Nie znaleziono.

Bolw.pl Opinie 1 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Jerzy Krzemień  | 21/04/15   23:06:24 | Recenzja o sklepie :
Najniższa cena krzesełka na rynku. Warto. Ja zakupiłem towaru za 200zł o otrzymałem wysyłkę gratis, więc na brałem czego mi było potrzeba i na zapas. Sklep wedkarski bolw jest jak najbardziej OK i gorąco polecam w nim zakupy.

Podobne sklepy

Close
do 4,00% CashCoins
-50% na drugą sukienkę w Tatuum!
Kod:SUKIENKA-50
OTRZYMAJ DO 4,00% CashCoins Zegarownia Allegro
visit register click click