OTRZYMAJ DO 7,88% CashCoins Mango.pl Tani Kredyt
Chcesz również otrzymać 2,50% CashCoins od bobomio?

CashBack i zniżka w bobomio

Wszystko dla najmłodszych z rabatem w bobomio!

Sklep bobomio to sklep dla dzieci oferujący jedynie bezpieczne produkty najlepszych marek zagranicznych i polskich. Jest sklepem z bardzo wyselekcjonowaną ofertą dla najmłodszych, dlatego na półkach bobomio znaleźć można jedynie takie zabawki, tekstylia, kosmetyki czy pieluszki, które z całą pewnością nie zagrażają zdrowiu dziecka - wszystkie marki, które dołączają do oferty uprzednio sprawdzane są pod kątem materiałów, z jakich zostały wykonane i ich zastosowania oraz oryginalności, innowacyjności czy wyjątkowego wzornictwa.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w bobomio

Nie znaleziono.

bobomio Opinie 3 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Wiktoria Jędrzejewska  | 16/08/19   19:20:14 | Recenzja o sklepie :
Sklep bardzo bezpieczny dla najmłodszych dzieci, z certfikatem jakości. Wszystko w nim jest wysokiej jakości od odzieży po zabawki, co dla mam ma bardzo istotne znaczenie. Jeden z niewielu takich w internecie.
Helena Filipiak  | 23/04/19   19:12:20 | Recenzja o sklepie :
Typowo dziecięcy sklep bobomio to wysoka jakość ubranek dla naszych milusińskich. Sklep z towarem wysokiej jakości na naszym rynku krajowym. Sklep ma kolorową, nowoczesną stronkę w internecie. Przyciąga wzrok.
Renata Janicka  | 10/03/19   21:13:25 | Recenzja o sklepie :
Bogato zaopatrzony sklep z wszystkim co dla dziecka potrzebne. Znajdziemy tu ubranka,zabawki, wózki a nawet środki piorące.Wszystko najwyższej jakości bo w tym sklepie dobro dziecka jest na pierwszym miejscu.
Close
do 6,00% CashCoins
Zamawiaj bez kosztów dostawy
Kod:WRZESIEN50
OTRZYMAJ DO 4,50% CashCoins PANDORA Sun&Snow
visit register click click