Mango.pl Nest Bank
Chcesz również otrzymać 3,50% CashCoins od Bella - Bliżej Ciebie?

CashBack i zniżka w Bella - Bliżej Ciebie

Produkty marki Bella ze zniżką

Bella jest dystrybutorem wyrobów higienicznych dla kobiet i dzieci sprzedawanych pod znakiem Bella i Happy, medycznych materiałów opatrunkowych - Matopat oraz produktów dla osób z problemami urologicznymi - Seni. Firma Bella Handel powstała w 2007 roku. W pierwszym kwartale tego roku otworzyliśmy nasz sklep internetowy www.blizejciebie.pl, w którym oferujemy liczne produkty marek Bella, Happy, Matopat, Seni i wiele innych.
Kategorie
CashCoins
  • Dodatkowe informacje
cbk-alertbar-banner
Czy podczas przeglądania sklepów chcesz otrzymać informację gdzie możesz otrzymać cashback? Skorzystaj z darmowego Alarmu CashBack

rabaty i kody zniżkowe w Bella - Bliżej Ciebie

Nie znaleziono.

Bella - Bliżej Ciebie Opinie 4 Opinie

Ocena
Cena
Koszty wysyłki
Obsługa
Szybkość przyznawania CashBack
Sylwia  | 12/10/18   18:06:12 | Recenzja o sklepie :
Jak dla mnie jest to jedyny i najlepszy wybór! To jeden z niewielu producentów, który oferuje delikatne, cienkie i przede wszystkim bezzapachowe oraz o neutralnym pH podpaski oraz wkładki, które także nie podrażniaja. Gorąco polecam wszystkim kobitkom a szczególnie tym wrażliwym!
Anna Kuś  | 11/10/18   08:28:50 | Recenzja o sklepie :
Sprawne zakupy, wszystko co potrzeba przy opiece nad schorowaną osobą, która wymaga specjalistycznych plastrów oraz krążków przeciwodleżynowych. Prosty panel, możliwości płatności oraz wybór wysyłki. Wszystko tak jak powinno być
Wiktoria Jędrzejewska  | 16/08/18   06:16:50 | Recenzja o sklepie :
Sklep sprzedający wysokiej jakości materiały opatrunkowe i higieniczne dla Mamy i jej Maluszka. Szeroki asortyment produktów pozwala w tym jednym miejscu zaopatrzyć się bez wychodzenia z domu. Strona sklepu jest fajna.
  Nest Bank
Weststeincard Orsay
visit register click click